Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fétisnek lehetnek negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fétisnek lehetnek negatív hatásai a fiú életére, akinek a fétise van? Ha igen mik? Pelenka fétis. Én a nővére vagyok.19L

Figyelt kérdés

Csak én tudom a titkát a kisöcsémnek. Ezen kívül segítek neki a beszerzésben és elrejtésben is. Nálam van eldugva, és csak akkor kap, ha megírta a házi feladatát és végzett a munkáival.

Viszont olvasgattam az interneten, és láttam egy régebbi részt a "Jerry Springer" show-ból, ahol egy szakember kifejtette, hogy ez nagyon veszélyes lehet az életére valakinek.

Vajon milyen veszélyekkel járhat?

Hetente kb 3x kér pelenkát és kb 3-4 órát viseli.

Nyáron többször is kér hétvégére, (igazából tavaly nyáron tudtam meg, azóta megy rendszeresen) ha nincs itthon senki akkor majdnem egész napra illetve este is viseli.

Estére nagyon szereti viselni.

Szerintetek ettől még lehet normális élete később?

A szüleinknek nem fogom elmondani, bár szerintem nem lenne belőle nagy ügy, én leszbikus vagyok, és ebből sem volt semmi probléma.

Normális családban élünk.

Az én szerepem kimerül ebben, nagyon ritkán van hogy ha ügyetlenkedik, akkor ráadom, vagy ha megkér, akkor tisztába teszem, de semmi fajtalankodást nem követünk el egymással.

Az öcsém korát leírni nem szeretném, de már 14 év felett van.

19 éves egyetemista lány.


2017. ápr. 26. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Beteges.


Mi az, hogy egy 1x éves gyereket tisztába kell tenni? XD

2017. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
szerintem te magad vagy az a kisöccsi. Elég beteg vagy, szerintem egy dilidoki nem ártana
2017. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek vagytok, de még mindig punci van a lábam között :D
2017. ápr. 26. 20:18
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Lehetnek negatív hatásai.Nekem is van fétisem,de az elfogadottabb egy kapcsolatban.Ezzel viszont kereshetne egy szakembert.Lehet nem növi ki,de lehet igen.
2017. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem lehurrogni szeretnélek, de nem gondolod hogy elfogult vagy a saját fétiseddel?

Lehet más, akinek a tiéd nem tetszik, ugyan így megírná hogy menj vele orvoshoz.

Mitől elfogadhatóbb a tiéd?

Egyébként, ha fétised van, akkor tudhatnád hogy nem gyógyíthat, maximum elnyomható és kordában tarthat. Az exemnek is volt fétise, ő szerette ha csiklandozzák és hátrakötik a kezét.

2017. ápr. 26. 20:27
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nem fétis, ez valami személyiségtorzulás, viselkedési abnormalitás. Én elmondanám anyáméknak és elkezdeném pszichiáterrel kezeltetni.
2017. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Én csak válaszoltam a kérdésedre.De majd kiderül,hogy az övét tolerálja-e valaki.Rajtad kívül.
2017. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Alapjában véve semmi baj nincs ezzel, hiszen mindenkinek megvannak a maga vágyai. Csak ennek azért szoktunk ilyen hangzatos fétis-neveket kitalálni, hogy nyomatékosítsuk az érzést az illetőben, hogy ezt márpedig szégyellnie kell - ami egyébként teljesen természetes dolog lenne. Viszont veszélyes tud lenni, ha a saját vágyának megélése fontosabb a szexuális életében, mint a párjának az öröme. Szóval ha normális szexuális nevelést kap és normális párja lesz, aki mellett meg meri élni a vágyait úgy, hogy az egyensúly fennmaradjon, akkor nem lesz vele gond. Ugyanez a helyzet, ha maszturbál. Nem baj, ha megéli a vágyát, de legyen meg az egyensúly e között és aközött, hogy a maszturbációt a saját testének megismerésére használja (szóval ne csak annyiról szóljon a dolog, hogy "élvezzek már el végre").


Ha benned ennyire megbízik, akkor szerintem nyugodtan részt vehetsz a szexuális nevelésében. Lehet, hogy senki mástól nem tud tanácsot kérni.


23/F

2017. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként nincs egyedül ezzel a furcsaságával. Nekem az a "keresztem", hogy szeretek női ruhába öltözni.


23/F

2017. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

"maximum elnyomható és kordában tarthat"


Az gyakorlatilag felér egy öngyilkossággal. Ha elfojtja a saját vágyát, akkor lényegében önmagát tagadja meg, és ha így tesz, sohasem lehet boldog és felszabadult. Szóval ez egyáltalán nem járható út.


23/F

2017. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!