Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fétisnek lehetnek negatív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fétisnek lehetnek negatív hatásai a fiú életére, akinek a fétise van? Ha igen mik? Pelenka fétis. Én a nővére vagyok.19L

Figyelt kérdés

Csak én tudom a titkát a kisöcsémnek. Ezen kívül segítek neki a beszerzésben és elrejtésben is. Nálam van eldugva, és csak akkor kap, ha megírta a házi feladatát és végzett a munkáival.

Viszont olvasgattam az interneten, és láttam egy régebbi részt a "Jerry Springer" show-ból, ahol egy szakember kifejtette, hogy ez nagyon veszélyes lehet az életére valakinek.

Vajon milyen veszélyekkel járhat?

Hetente kb 3x kér pelenkát és kb 3-4 órát viseli.

Nyáron többször is kér hétvégére, (igazából tavaly nyáron tudtam meg, azóta megy rendszeresen) ha nincs itthon senki akkor majdnem egész napra illetve este is viseli.

Estére nagyon szereti viselni.

Szerintetek ettől még lehet normális élete később?

A szüleinknek nem fogom elmondani, bár szerintem nem lenne belőle nagy ügy, én leszbikus vagyok, és ebből sem volt semmi probléma.

Normális családban élünk.

Az én szerepem kimerül ebben, nagyon ritkán van hogy ha ügyetlenkedik, akkor ráadom, vagy ha megkér, akkor tisztába teszem, de semmi fajtalankodást nem követünk el egymással.

Az öcsém korát leírni nem szeretném, de már 14 év felett van.

19 éves egyetemista lány.


2017. ápr. 26. 20:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Bele is csinál a pelenkába? Egyáltalán milyen pelenkát veszel egy tizen akárhány évesnek?
2017. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kisméretű felnőtt pelenka.


Méret: XS Tena pelenka.


Próbáltunk mást is, de ezt szereti a legjobban.

Miért érdekel az hogy mit csinál benne? :D

Nem kakil bele ha erre vagy kíváncsi.

2017. ápr. 26. 21:00
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Persze, lehet normális élete... agglegényként. És gonfolj bele, milyen boldog lesz, ha megéri azt a kort, hogy legálisan hordhat pelust egész nap. Szóval hosszú, boldog életet kívánok neki 😆
2017. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

"Alapjában véve semmi baj nincs ezzel"


Szerinted a nők hány százaléka tudna kapcsolatot elképzelni pelenka fétises férfival?

2017. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Minél előbb pszichológushoz kéne mennie.

Ez persze nehéz, hisz mit mondasz a szüledinek, miért járjon pszichológushoz.


Az szakmaileg nem igaz, hogy egy fétisből nem lehet meggyógyulni. De ha nem is múlik el, de legalább megtanulja kezelni (lásd: száraz alkoholisták) már az is előny.

2017. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem értem, ha kiéli kinek árt vele? Hol olvastad hogy a fétisből ki lehet "gyógyulni"? Amúgy a normálisabb orvosok nyugaton, már csak azt a fétist tartják betegségnek ami negatívan hat ki az illető életére vagy a környezetére. Ha nem árt se magának se másnak, nem kezdik el "gyógyítani". Ha neked nem tetszik, attól még nem kell kötelezően megpróbálnod a saját képpedre faragni a világot. Ez úgy sem sikerülhet és tudod mindenki más.


Nem, nem fogjuk pszichológushoz járatni. Semmi értelme. Mellesleg a szüleim már tudják azóta, és teljesen jól fogadták. Sőt, apu még azt is tudta hogy ilyen létezik. :)

2017. jún. 10. 15:51
 17/20 anonim ***** válasza:

Kinek árt vele?

Magának.

Lásd #13 és #14 válasz.


De egyébként mi szól a pszichológus ellen?

2017. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Még mindig ezt csinálod vele? Nekem ez a legbizarrabb az egészben. Te.
2018. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
semmi bizarr nincs benne....
2018. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem is ilyenem van, és szeretném megkérdezni hogy hogy vesztek pelenkát?
2018. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!