Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok ellazulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ellazulni nőként ha engem akar a párom orálisan kényeztetni? (ne írj privátot! )

Figyelt kérdés

Mindig feszengek, nem is igazán élveztem soha, csak kellemes volt. Ha nem lenne, akkor talán néha hiányozna. Nem igazán érzem magam mindig kellemesen abban a helyzetben és nem tudom miért. Lehet azért hogy még nem volt soha orgazmusom csak magam által? Nem tudom mit tegyek.

Ne írjatok privát üzit, nem vagyok kíváncsi a szexéhes emberekre..



2017. ápr. 27. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"az ujjazást sem igazán élvezem, pedig olyan jól csinálja"


Mi lenne, ha rosszul csinálná??

2017. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
akkor nem hagynám.
2017. ápr. 27. 20:17
 13/14 A kérdező kommentje:
eddig élveztem, de a feszültség miatt már nem igazán
2017. ápr. 27. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak, akik egy gyerekkori élmény miatt érzik tisztátalannak az altestüket, vagy gusztustalannak az altesti funkciókat. Pelenkás korban,amikor anyáink hullafáradtan sóhajtottak egyet, amikor az alig kicserélt pelust újra telerittyentettük, észrevettük ám, hogy most valami nem helyénvaló történt! S noha ezek az élmények segítettek a szobatisztaság elérésében, tudat alatt sokaknál később is kísértenek.
2017. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!