Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már az is kellemetlen hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is kellemetlen hogy a fenekembe nyúlt hogy értessem meg vele, hogy nekem ez rossz?

Figyelt kérdés
A párom ki akarja próbálni az anált. Szereztünk síkositót lassan belekezdtünk.De már ujjal is kellemetlen fájdalmas volt pedig óvatos volt. Nem is akarom kipróbálni. Mondtam neki azt mondta eleinte mindenki így érzi.
2017. febr. 10. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mekkora a szerszám ?
2017. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mond meg neki
2017. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Te minek pasizol egyáltalán?
2017. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ugy h megmondod neki. V nyulj te a seggebe megtudja. Mire szamitasz mit tanacsolunk a beszelgetesen kivul? Fenypaneleket?
2017. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
"Irtózok az análtól, az is undorító érzés, amikor a fenekembe nyúltál, és ha annyira önző vagy, hogy nem tiszteled az én érzéseimet, akkor ott az ajtó, mehetsz."
2017. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ujjal is fájt, akkor nem volt óvatos, jobb ha tudod. Lehet fájdalom nélkül csinálni :-P
2017. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan m mondd meg neki, hogy ez neked még ujjal is rossz. Ha tisztel, szeret elfogadja. Ha nem, akkor ott az ajtó, mehet ahova akar.
2017. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát nagyon finoman tágítsa a barátod! Az én volt barátnőmnek is nagyon nagyon lehetetlennek tűnt, hogy oda majd bemegy egyszer valami tényleg annyira szűk volt. De aztán egyszer felhozta, hogy na most akarja, akkor neki álltam kisujjal aztán 10 perc múlva bedugtam még egy ujjat és így tovább a végén 3 ujj után ment a farok is befele szépen lassan. Pedig mi sikosító nélkül csináltuk és nem vagyok vékony.
2017. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
100%
Mondd meg neki. Vagy vesd föl hogy előbb te dugod meg őt egy ugyanakkora felcsatolhatóssal mint a szerszáma és ha élvezi akko jöhet ő xD
2017. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóban!!!!
2018. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!