Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexre melyik pózt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexre melyik pózt ajánljátok és miért pont azt?

Figyelt kérdés
Én szűz lány vagyok és sajnos eléggé fájni fog így is, vastag a szűzhártyám, a barátom már szexelt, de szeretne vigyázni rám.

2017. ápr. 27. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem misszionáriusban volt, és úgy elég jó volt. Biztonságban érzed magad és nagyon meghitt is, elsőre tökéletes. Sajnos ettől még fájt nekem, de ha a barátod tényleg vigyáz rád és lassan csinálja, szép emlék lesz :)
2017. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is misszionáriusban kezdtük, de nagyon fájt így is. Aztán ezután kipróbáltuk a lovaglót az első alkalommal, és nekem aznap abban a pózban nem fájt csak.

Próbálj meg ellazulni, ne görcsölj rá a dolgokra :)

22N

2017. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Én valamilyen szinten féltem a szűsz lányokat mert tény és való nem egy ropim van. Nekem rossz érzés lenne fájdalmat okozni.
2017. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja így van de nekem egyáltalán nem fájt, vérzés se volt csak picit feszített.
2017. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Na ezért örülök ,hogy nem kell szűz lánnyal lefeküdnöm
2017. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, ha fáj, akkor mindegyikben szar lesz.


Nekem misszió volt, de ezzel az erővel lovagolhattam is volna, ugyanúgy fájt.

2017. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szuz lánylak talán azért a legegyszerubb és a legjobb a misszionárius, mert:

- szuz lánynak nehezebb a lovaglo, ott a nonek kell azért dolgozni. O feszit a combjával, nem biztos hogy amugy is stresszes szituban még a tartásodra is jo figyelned.

- misszionáriusban tudja elég jol szabájozni a férfit. Ha osszébb szorítja a combját, kicsit kijjebb tudja tartani a férfit.

- misszionáriusban a férfi dolgozik.

- kutyapozban, azt csinálna veled a pasi amit akar, olyan mélyre olyan hirtelen, ahogy akarja.

- Egyszeru poz, és konnyu betenni.

- Legmeghittebb poz. Tudtok kozben csokolozni, osszebujni, stb.


Ezekért a legjobb és talán ezért is csinálja majdnem mindenki misszionáriusban.

2017. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!