Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néha úgy érzem hogy szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem hogy szeretném "megbüntetni" a férfiakat ez normális?

Figyelt kérdés

igazából elég vonzónak tartanak és nőiesen is szoktam viselkedni gondolom ebből kifolyólag a férfiak sokszor parasztul viselkednek (ezalatt azt értem hog kb mint egy alfahím) ami sokszor felidgesít főleg amikor idegenek letapiznak nyílvános helyeken és ha rájuk ordibálok még nekik áll feljebb...

néha komolyan elfantáziáltam róla hogy csak úgy büntetésből egy jó nagy műf**zt felnyomnák a seggüke és kéjesen kinevetném őket miközben mindenféle csúna dolgokat mondané nekik hogy kis ribi meg ilyenek...

más is érzett már így?


22/L


2017. ápr. 28. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Imádnám : )


38f

2017. ápr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akkor tedd azt!

Én fiú vagyok, de én biztos nem kezdenék el fogdosni egy számomra ismeretlen lányt. Semmilyen körülmények közt.

2017. ápr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"más is érzett már így? "

Azt kétlem. Ekkora böszmeség csak neked juthat eszedbe! :D

2017. ápr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne ha megbüntetnél a férfiak nőkkel szembeni bunkó viselkedése miatt és ezzel a helyes viselkedésre nevelnél. Nem tudom normális-e de nekem tetszik.
2017. ápr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem.inkabb az ugrik be ilyenkor h de elvernem !

Kikotozva vagy bilincselve andras keresztan es pl egy vizben aztatott kender korbaccsal !

2017. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Táborba és ketrecbe velük!!!
2017. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen furcsa társaságba, vagy helyeken járhatsz ha idegenek letapiznak nyilvános helyeken, ordítasz velük és feljebb áll nekik. Valami romatelepen járkálsz a dílerek között, vagy hol történik ez?


Amúgy persze, nézd meg a "Köpök a sírodra" című filmet. Pont erről szól. Tetszeni fog.

2017. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lelked rajta! Mellesleg az jutott eszembe, hogy ezek a taperolós férfiak valószínűleg hasonlókat gondolnak rólad...
2017. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Èletembe nem tapiztam meg lányt ugyhogy egyenlőre ne büntess
2017. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#egyelőre
2017. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!