Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az exszel? Ki hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel? Ki hogyan látja, ki kit gondol erről? Valakivel már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szex, ex, heteroszexuális, hetero, kapcsolat, szex kapcsolat

2017. ápr. 29. 08:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hú :) Ez jól hangzik! És az érzelmeket sikerült arrébb tenni? Igazából az exem is hianyol, szívesen látna, de én tudom hogy ő ilyen marad és mostanában egy jó darabig lehetetlen!
2017. ápr. 30. 09:23
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem tartom jó ötletnek. Ha hiányzik a szex, az a legnagyobb húzóerő, hogy párt keress magadnak. Ha összejársz valakivel szexelni, az kényelmes, de nem kifizetődő megoldás, mert pont ezt a húzóerőt semlegesíted.
2017. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Osszejarunk 😃 De nagyot fordult a kocka! Szinte teper utánam.
2017. máj. 3. 14:58
 14/19 anonim ***** válasza:
Az egyik exbarátnőmmel jártunk össze szakítás után egy jó darabig. Csak annyit vettem észre változásként, hogy kevesebbet csinálta nekem szájjal, de viszont nekem jóval többet kellett neki. Mivel ez mindig is jól ment köztünk, nem bántam meg :)
2017. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azok közé tartozom, akik rosszul jártak. Ő volt az első nekem, a mai napig a legnagyobb szerelmemnek gondolom.. így sajnos nem tudtam elvonatkoztatni az érzelmektől.
2017. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
04-29 08:48 mennyi beteg mocsok ember!
2017. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Uhh 6-os,szinte ugyanaz történt velem is mint veled,és szintén 5-éves kapcsolatból...annyi különbséggel,hogy nekünk ebből a pár alkalomtól gyerekünk lett :))).És akkor volt a legjobb a szex,amikor szétváltunk.
2017. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Első szerelem...szakítás után sokat szenvedtem. Összejártunk,ő csak szexet akart,èn meg,hogy vele legyek.

Az èn esetemben rossz megoldás volt.

2017. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ugyanez nálam is utolsó. Na de már végleg megszakítottam vele a kapcsolatot. Legalábbis míg én nem épülök fel és találok mást akivel stabil, szilárd kapcsolatban tudok lenni.
2017. júl. 31. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!