Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 21-22 éves csajoknál tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21-22 éves csajoknál tényleg többnyire esélytelen egy 19 éves srác?

Figyelt kérdés
Akár szexre, akár kapcsolatra... Elég viccesnek tartom, ha tényleg azt hiszik, hogy ebben a korban számít 2-3 év.

2017. ápr. 29. 12:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen esélytelen csak találni kell egy olyan lányt, aki nem kor alapján ítél.
2017. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szellemileg is hamarabb. Nemely.
2017. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 22 évesen jött össze a 18 éves barátjával és jól megvannak. Amúgy vicces, mert egy másik ismerősömnek 10 évvel idősebb pasija van, és bizonyos dolgokban az is olyan gyerek, mint az én velem egyidős barátom, csak többet keres. Szóval ennyit az "érett férfiakról" :D
2017. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha túl merev mentalitású egy férfi az jó?:D inkább legyen valami szövege, nem?:D
2017. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A 20 év körüli lányok valóban kislányok még.

Előfordult már, hogy találkoztam értelmes, okos, bölcs lánnyal 20 év alatt is, viszont ilyen alkalom kétszer volt eddig. A legtöbbjüknek ugyanaz a hibájuk. Nem ismerik saját magukat, fogalmuk sincs mit akarnak, milyen irányba kéne elindulni, találomra választanak párt, rengeteg dolgot nem tudnak még, sok mindenről nem is hallottak. Szóval nem kell túlgondolni... Nem sok különbség van a 20 éves lány, és a 25 éves lány közt. Párkapcsolati és önismereti témákban szinte csak újat lehet nekik mondani, ha már van egy átlagos műveltséged. Tisztelet a kivételnek!

2017. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én ezért mondtam a 30-40 körüli nőket....:)
2017. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miért? Mert a nők nem szeretik az éretlen kisfiúkat,ők az érett férfiakat szeretik. Meg másrészt,ha meglátnálak az ismerősök biztos körberögnélek minket. Inkább kihagyom...
2017. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!