Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lányok! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok! Nálatok milyen korosztályú pasik jönnek be? és jártok is ilyen pasikkal vagy csak fantázia szintjén képzeltek ell egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak, masztizni szoktam rájuk, mivel a legtöbb olyan korú férfinek, akire izgulok családja van... így nem lenne esélyem.
2017. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a 40-45 éves pasik tetszenek, persze akik jól tarják magukat.. még nem jártam ilyen korú férfival..

18/L

2017. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Én 22 vagyok de szigorúan csak 30felett keresek párt.

16évesen szexeltem egy 27évessel, szerintem Őmiatta van ez.

Azért valljuk be, a mai fiatalok ocsmányul néznek ki, 25-30felett meg egyenesen benedvesedek ha csak rájuknézek

:D

2017. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs családom, de szeretnék fiatal lánnyal járni. F/42
2017. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sokan vagyunk igy vele előttem szóló
2017. ápr. 29. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!

45+ már egyedülálló Ffi

:-)

2017. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26 vagyok, szakállas, pocakom is van és tesztoszteron bomba vagyok, ami a szőrzetemen is látszik. Egy szóval én tipikusan olyan "daddy" kinézetű vagyok úgy érzem. Alsó hangon is 30-nak szoktak nézni. Egyszer kerülgettük egymást egy tinilánnyal. Igazából mindenféle nő tetszett már, de kegyetlenül felizgatott a dolog, főleg, hogy eléggé perverz lány volt... nekem meg ez bejött. Még egy kis BDSM-et is adjunk a képlethez és oda-vissza voltam érte. A végén semmi nem lett az egészből és annyira nem bánom ezt, de azért elgondolkodtam, mi lett volna, ha...
2017. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szívesebben emlékeznék, hogy milyen volt... :-)
2017. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 ezt hogy érted?
2017. ápr. 29. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobban szeretnék arra emlékezni, hogy milyen volt egy ilyen lánnyal, mint azon gondolkozni, hogy mi lett volna ha.. ..

Az előző valaszolohoz kapcsolódóan írtam :-)

2017. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!