Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lányknak nincs prosztatáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányknak nincs prosztatájuk akkor mit élveznek az anális szexben? Többen állítják hogy nagyon élvezik.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért az a "többen" elég csekély számot jelent... és náluk is pusztán érzelmi kielégülésről beszélhetünk.
2017. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát úgy érzem a puncimat is birizgalja ez a dolog. Nem lehet megmagyaràzni... Isteni és az orgazmus is egészen más olyankor, erősebb.
2017. ápr. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Mi az hogy lelki kielégülés egyeske?

Nekem konkrét orgazmusom van análban. És azért mert a végbél is tartalmaz idegvégződéseket, plusz a nők hüvelye anatómiailag elég közel van a végbélnyíláshoz, és olyen pontokat lehet análisan masszírozni, ami igenis kiváltja az orgazmust fizikailag.

2017. ápr. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
15%
Konkrétan megtudod ujjazni a lány G-pontját a fenekén keresztül. Már csak így is el tud élvezni...
2017. ápr. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy nincs prosztatájuk még ugyanúgy teli van a környék idegvégződésekkel (gát, végbélnyílás)... Nem egy nőtől hallottam, hogy sokkal intenzívebb orgazmust okozott neki egy megfelelően előkészített anális közösülés, mint egy normál.
2017. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor most ezt nem értem. Ha egy nő elmegy análba,akkor abból a nyílásból azt a pontot izgtja a farok,ami hüvelyi orgazmust vált ki? Magyarul ha közben a csiklót nem éri semmilyen inger,csak a popóba jár a farok.
2017. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
az orgazmus nem egy szerv ingerlésével keletkezik a nőben. az análnál magasabb energiahullámokat, magasabb orgazmust élnek mega nők. ezt jópár lány alátámasztja állítólag.
2017. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Attól hogy idegvégződések vannak egy testtájon, még nem biztos az, hogy a terület ingerlése szexuális élvezetet okoz.

Például a szemgolyóban végződik a látóideg, nohát ez ugye egy nagyon jelentős idegvégződés, ezek szerint ha szembedörgöl valaki, akkor elélvezek.


Elélvezés a nemi szervek idegvégződéseinek ingerlésével lehetséges.

A végbél nem nemi szerv.


De mindenki azzal a mesével kábítja magát, amivel akarja.

2017. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!