Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Csajok hogyan viszonyulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Csajok hogyan viszonyulnak a szűz srácokhoz?

Figyelt kérdés
Náluk meg van az, mint a pasiknál, hogy egy szűz lány még jobban be jön nekik? Ha egy csaj pasija közli, hogy ő még szűz, az milyen hatással van rá? Mi a jobb, ha elmondja, vagy ha nem említi? (Bár gondolom ez úgy is kiderül)
2017. ápr. 30. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem személy szerint bejön. Nyilvan tanítgatás, meg csak hozzám igazodik.

De azért ugye ott van az ügyetlenség is. De ebbe is bele lehet jönni.

2017. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar. Párom szűz volt. Itt ismertem meg. 2 éve vagyunk együtt
2017. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem mondja el, akkor is kiderül.

Voltam szűz fiúval. Tudtam már az elején is,hogy nem volt mèg nővel,de nem zavart.

Ha szeretem,akkor nem lényeg.

Jó volt vele,mert nem volt annyira béna,jött neki ösztönösen. Aztán minden alkalommal egyre jobb volt. Nagyon lelkes volt,egy csomó dolgot ki akart próbálni.

Nem voltak mèg berögzült módszerei,így tudtam a saját igényeim szerint alakítani. :)

2017. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Mindkét fiúm szűz volt.

Az első, én 16-ő 19 mikor lefeküdtünk, a férjem 18 és én is 18 voltam az elsőnél.


Örültem neki, hogy nem volt még a farkuk másban. Illetve jó volt látni amikor elsőnek tapasztalták meg a női teste. Előny volt nálam, absolute!

2017. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem aranyos 😁

Voltam mar tapasztalttal is ami nagyon jo volt de vannak olyan pasik akik csak mert mar szexeltek tok sokat varnak meg parancsolgatnak es valahogy az se jott be hogy "Bezzeg a Pirike tudott melytorkost csinalni!"...

De persze sok tapasztalt srac is jofej de egy szuz fiu biztos nem csinal ilyeneket.

2017. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bejön, lehet őket tanítani.
2017. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Eddig 5 fiú szüzességét vettem el és remélem lesz még ilyen...


Nagyon felizgat látni az arcukon, amikor először rájuk ülök... Volt, aki hamar elsült, volt, aki kicsit tovább bírta, de az az arc és amit, utána a második menetnél művelni lehet velük... teljesen felizgat.


Az ő arcukra imádok masztizni... ha csak visszagondolok rájuk, nedves leszek.

2017. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó olvasni ezeket a pozitívabb véleményeket. Valóságban azt tapasztaltam, hogy ha kiderül, utána nem vesznek olyan komolyan, mert "biztos hamar elsülök" érzetet kötnek hozzám és nem akarnak ezzel időt húzni...

Ha tapasztalt lennék 22 évesen, attól még az nem garantálja hogy pont attól leszek jó valakinél

2017. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg léteznek olyan nők akik ezt ilyen pozitívan élik meg, mint itt néhány válaszoló?
2017. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Az elso menet tuti rovid lesz :)

De aztan (ahogy tobben is irtak elottem) egyre kivancsibbak, mindent ki akarnak probalni, egyre tovabb birjak. Es formalhatoak! Sajat igenyre. Es igen...azok a dobbenten elvezo arcok, osztonbol eljaro kezek...hmm... Imadtam oket :)

2017. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!