Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik az, hogy egy lány 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy lány 20 felett még szűz marad vagy már mindenki meg van vadulva a szexért 12-13 évesen?

Figyelt kérdés
F/32

2017. ápr. 30. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2017. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Létezik. Bar csak 18 vagyok, de tatranám még magam, ha nem jönne a megfelelő ember. De úgy néz ki, jön. :)
2017. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én már elmúltam 20,de még nem voltam férfival,büszke vagyok rá.
2017. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég veszítettem el 22 évesen a szüzességem. Nem bántam meg hogy eddig vártam. Én is kívántam hamarabb is a szexet de most vagyok igazán szerelmes.

Van olyan barátnőm aki 20 feletti és szűz. Nem olyan ritka ez, csak nem reklámozza senki.

22N

2017. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Remelem hogy nincs.
2017. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5# Miért reméled? Talán bűn?
2017. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Kit erdekel ennyire a szuzesseg? En 17 voltam es alig vartam hogy kiprobaljam, az elso komoly kapcsolatom volt. Orulok hogy mindent kiprobaltam, igy mar megallapodtam teljesem szecualis teren. Ha bevalljatok, ha nem, akkor is sokan az elso utan szeretnek massal is kiprobalni, nem szegyen. :)

Persze ha nem igy tortentek volna a dolgok, ahogy, nem ismertem volna meg ezeket az embereket, akkor megtartottam volna a jelenlegi paromnak, a volegenyemnek..valahogy ;)

2017. máj. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

5. vagyok: azert remelem mert az egeszseges elet resze a jo es kiegysulyozott szex. Husz folott nem termeszetes e nelkul elni.

A masik ok: ferfikent en azt szeretem ha mar nem kell misztifikalni ezt, s a nonek van rutinja. Szuzen biztos nincs.


Amelyik szuz futyi vagy aggszuz csaj lepontoz gondolkodjon el miert ennyire frusztralt.

2017. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

#7-es vagyok.

Látom valamelyik szüzecske jol lepontozott. Mi van mi nem tetszik? Az hogy en nem felek kimondani hogy eltem es jonak latom igy? Azzal hogy 25 eves is szuzek vagytok, nem lesztek tobbek a legtobb ferfi szemeben, csak ti hiszitek azt. (Igen mar beszeltem tobb ferfivel errol, es javareszt hidegen hagyta oket a szuzesseg, pomt mint a volegenyem). Ugyhogy lepontozhattok nyugodtan, fogadjatok el hogy ti sem vagytok többek mint az átlag nő

2017. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

7-es Szerintem léteznek és az a normálisabb kaszt. Férfi létemre elárulom nem mindenki szeret elvenni a gyermekei anyjául egy piszuárrá kolompolt kiégett koravanén szart.

Lehet kipróbáltál már anál, orál, mélytorok, öklözés, húgy, szar, több pasival egyszerre stb. Tegyen ez boldoggá. Nagy büszkeségre nincs okod. Majd gondolj erre mikor koszos mackónadrágban, belőve szívod a cigit, iszod a kannás bort 30 évesen, mert nem találod az élet értelmét. Más meg akkor kezd kiteljesedni

2017. máj. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!