Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lany szűz? Szeretitek tanítani a lányokat? Vagy inkabb rossz hogy tapasztalatlan es bénázik?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 00:38
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
20/L
2017. ápr. 30. 00:39
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeretem. :)
2017. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek el kell kezdeni valahol...

És egy szüzet rá lehet venni több menetre is azzal, hogy: "Ismétlés a dugás anyja!" ;)


Megjegyzem a szűz csajoknak még mindig nagyobb esélyük van a pasiknál, mint fordítva...

2017. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

hát eddig kapcsolati téren inkább negatív tapasztalatom van szűz lánnyal, baromi önző volt

de más szűz csaj meg tudom, hogy odaadó...

szóval van olyan akivel megéri foglalkozni, mással kevésbé...csak az idődet és a lelki erődet pazarlod rá!


24F

2017. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ha passzolnak a szexuális fantáziák, akkor nem számít, h szűz-e.
2017. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan kifejezetten nem izgat a dolog, sokkal inkább érzelmi szemponból speciális.


Én úgy lennék vele, hogy neki én vagyok az első, és ez a tapasztalat sokkal mélyrehatóbb lehet számára, mint egy olyan felállásban, mikor mindkét fél szűz.


Mint a hímestojás. Óvatosan, kimérten, türelmesen. Ügyelve arra, hogy inkább ő élvezze, mintsem én.


Nem mondom, hogy gyertyát kell gyújtani, de egy lány szüzességét elvenni, csak úgy, mindenféle körültekintés nélkül, pusztán élvezetből, ordenáré hentes munka.


Lehet álomvilágban élek, de szvsz így kellene.

2017. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Ramone ***** válasza:
100%
Sosem baj az ha szűz. Legalább érintetlen és aranyos a szègyenlőssège.
2017. ápr. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Ez kizárólag fordított esetben probléma, mert ugye egy férfi legyen tapasztalt és profi a szexben (is). Meg amúgyis, egy férfi legyen tökéletes születésétől kezdve.
2017. ápr. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
örömmel veszem,h a szűz, s nagyon szeretem tanítani! Nem térek ki ilyen lehetőség elől!
2017. ápr. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog.


De lehet, hogy csak szerencsém volt. Mindkét szűz lány akivel voltam 20+ éves volt, és mindkettőjükre inkább a kíváncsiság volt jellemző, mint a bénázás.


Persze, volt ahol szólnom kellett, hogy ne úgy csinálja, mert az nekem nem jó, de ez volt a ritkább, az viszont tetszett, hogy mindenfélét amiről hallottak ki akartak próbálni, másrészt egy két dologra azért úgy rá tudtak őszíntén csodálkozni :)

2017. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!