Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim üzenetekben olyan vad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim üzenetekben olyan vad szexuális fantáziákat küld ha együtt vagyunk akkor meg alig ér hozzám, olyan mint egy szégyenlős kisfiú. Miert?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogyha én lennék a pasid,akkor nem itt irogatnál.
2017. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert benacska.
2017. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak a szája nagy, bocsi!

Ha meg ugyan ezt fogja csinálni,álj elés mondd meg neki h "csináljuk,vagy félsz?"

2017. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint pl.?
2017. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cyrano effektus.


Biztos vagy benne hogy o irja?

2017. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ramone ***** válasza:
100%
Neten mindenkinek nagy a szája. Aztán ott vannak élőben és rájönnek hogy teljesíteni kell ami már nem megy
2017. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne hagyja az íróasztalán a telefonját, amikor kimegy a munkahelyén a mosdóba! xD
2017. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3as nekem is ezt mondta a barinőm mondjam neki ezt mit lépne?? :) de passz mert ha meg benne lenne én nem akarnàm mert nem is egyedülàllo..szoval amelyik kutya ugat az nem harap
2017. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!