Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsak el egy 36 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el egy 36 éves szomszédpasit? Ha félős vagyok

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy te hány éves vagy.
2017. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%
Ezekhez a kérdésekhez mindig nehezen állok hozzá... inkább azt mondom, hogy ha szeretnéd, küldj egy képet privátban (nem kell meztelent, nem vagyok perverz), hogy azért jobban be tudjam lőni mi is lenne a válaszom. Ha szeretnéd ott le is ragadhatunk kicsit beszélgetni róla.
2017. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szingli a pasi?Te hány éves vagy?A köszönésen kívül beszéltetek már?Szerinted bejössz neki?
2017. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Szia Zsuzsi vagyok, hódítani akarok
2017. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#2 Nem értem,hogy mit tudnál azzal segíteni a kérdezőnek,hogyha küld neked egy képet magáról..
2017. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
19%
#6 Az egyetlen, amit tudok róla, hogy félős. Nem fogom neki azt mondani, hogy nyomuljon rá, mert egyértelműen nem fog tudni, ha meg megtenné nem úgy sülne el. Az oldal előnye, hogy privát tud maradni, ahogy innen mindenki más is. Ha ő úgy dönt érdekelné a véleményem, hajrá, akár le is állhatunk beszélgetni, legalább jobban kiismerem. Ha meg nem, nem. Hadd döntsön ő.
2017. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Átlagos kinézetem van és elpirulós vagyok. Csak köszönni szoktunk és nehány szó hogy vagy stb
2017. máj. 2. 21:29
 8/18 A kérdező kommentje:
Ne tudom van e valakije hogy de hogy nem komoly ha van is az biztos mert akkor látnám
2017. máj. 2. 21:31
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
#5: :D :D :D
2017. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 Tényleg nem akarok kukacoskodni,de továbbra sem értem,hogy neked mi közöd van a kérdező kinézetéhez.Te akarod eldönteni,hogy bejön-e a szomszédnak egy fotó alapján,akit nem is láttál még?

Bátorítást,tippeket kért,nem sminkeléshez tanácsot.

2017. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!