Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttátok a ma esti ÉNB Boriját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok a ma esti ÉNB Boriját vetkőzni? Nem átlagos nő, láttatok már ilyet élőben?

Figyelt kérdés
Láttam már nála jobbat, de testközelből mèg ilyet se. Pénz, presztízs, millió kiemelkedő dolog kell hozzájuk és akinek problèmát, bánatot látnak az arcán azt kerülik. Azt gondolom a komoly embereknek is járhat a boldogság, de ezzel valószínüleg kevesen vannak így. Nem bírják őket a nők, mert maguk a nők rezgésszintje alacsony és ők a saját maguk elszórakoztatására, képzeleteire keresnek/fogadnak el embereket. Ha valami nekik nem tetszik, azt mondják ez nem szimpi és kész. Nem kérdezik meg, hogy mi a problèma, nem is èrdekli őket és nem is akarják megoldani. Egyszerűen tökèletes férfit akarnak, ezen kìvül magasról tesznek mindenre. Nem tudnèk leülni egy olyan férfiemberrel a kocsmába, akiről tudom, hogy jó nője van és szívesen mesél nekem kettöjükről. Márpedig lekéne, mert a férfiak leszoktak és a sör mellett ilyen dolgokról is beszèlnek. (Igazi jó cimborák). De nem tudnám. Az igazság az. Most azt hallgassam, milyen jót alakított, miközben az nekem mèg kilátásban sincs? Biztos, hogy nem. Ezt szépen kerülni kell. De az egyik szemem sír a másik nevet. Mert ugyan tudom, hogy a legtöbb férfitársambak nem adatik meg jó nőt felszednie, valakinek a sors megadja, adódik hozzá egy marèk szerencse és kinlódás nélkül elvannak. Nem kivárásos alapon a másik idegrendszerével szórakozva, hanem egymást kölcsönösrn akarva, ha ideig-óráig is, de elvannak. Régebben is nyitott ablak volt szemlélhető egy városi lèpcsőház falán este. Ültünk egy kedves ismerőssel. Halljuk ám a csattogásokat hallottunk. Majd egy Nem bírom tovább felszólalást. Ezt kitárgyaltuk röviden. Kiderítettük ki volt a delikvens. Hát nem az első eset volt és nem szimpla jóindulatból ment el a férfival a nő, de nem is megfizethetetlen túlzott nagy igényekért cserèbe. Szőke, nagy mellű, jó fenekü, dekoltázsban fejlett nőröl volt szó. A fèrfi többször volt a nőnèl és jött le tőle megelégedett, tűzpiros fejjel. Köpcös, félkopasz, durva tekintetű ember volt. Tehát azért valakinek összejött. És ezért ez mégiscsak jobb, mint egy elkárhoztatott állapot gondolata. Mint amikor a legszebb öröm a káröröm. Gratulálok haver! Ennyi. De egy fiatal 14 éves, aki 15 éven keresztüli tanuláat beiktat, ami átíveli a felsőfokot, és a nyelvtanulást, esetleg kigyúrja magát, még egy ÉNB szereplőhöz hasonló és talán annál jobbat is megkaphat. Hát azért milyen gyönyöeű teste volt a nőnek? Passzol hozzá a tekintete, van nőiessége, nagy játékos. Igazából egy ilyen nővel rosszul nem járhat valaki, ha addig eljut a mai viszonyok között. Van rajta mit fogni, emlèkezetes alkalmat tudhat maga mögött minden viszonylatban. Akinek van lehetősége az tanuljon és fejlődjön és ne éjszakába dolgozzon! Akkor egy napon kaphat mèg jó nőt. Egy ilyennel már betudna telni annyira, hogy letudjon ülni a kocsmába és vigyorogva tudjon dumálni,(mondjad csak haver, mindjárt én jövök)-(gondolva magába) nem pedig lélekbetépően véka alá rejteni a saját gondját és menni az ellenpólustól.
2017. máj. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a kukába való celeb p!csák.
2017. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ki a gyíkom kérdező ? :)
2017. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, már ráismerek a stílusodra a kérdéseid alapján. Ez a kifejtős, megmagyarázós, hosszú szöveg (mindig) valamint jellegzetes "szóvilág".

Érdekes lelkületű lehetsz.

2017. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!