Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amíg a férfi dugja meg a nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg a férfi dugja meg a nőt, van valami létjogosultsága a feminizmusnak ezen a világon?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok nőgyűlölő, de nem engedem hogy a nőé legyen az utolsó szó.
2017. máj. 3. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, férfiként mondom, hogy ma már olyan vibriket meg műbrokit gyártanak, amilyet csak kíván egy lány. Egy szűk látókörű feminista "egyenjogúság"-harcosnak meg nincs igénye többre, elég neki, ha valami rezeg benne. Aki kevésbé szűk látókörű, azzal pedig szerintem nem lényeges, kié az utolsó szó, lehet vele kulturáltan vitázni, és a szexben is odaadóbbnak gondolom.
2017. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

"de nem engedem hogy a nőé legyen az utolsó szó."

Ezzel most nagyon leértékelted magad. Ami mostanság megy az nem köthető a feminizmushoz, inkább férfigyűlöletnek nevezném. Az igazi feminizmus a nők jogaiért jött létre, értsd: Egyenrangúak a férfiakkal.

Itt senki sem áll senki felett. Így van ez szexnél is.

Tehát van létjogosultsága, és kell hogy létjogosultsága legyen.


A feminácikat meg megerőszakolhatják akárhányszor akarják.

2017. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Mi köze van ennek ahhoz, hogy ki dug kit?
2017. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#2 Nem egyenrangúak, soha nem is lesznek, de nincs ezzel semmi gond. Tegyük fel az ismerkedés kezdetén a férfinak kell udvarolnia, neki kell kezdeményeznie és lépnie (jobb esetben). Az a normális ha ezt a kapcsolatban is hozni tudja, de már együtt megbeszélve a dolgokat, ez egyáltalán nem ugyanaz hogy az van amit a férfi akar.
2017. máj. 3. 22:18
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
A közösülésnek semmi köze a feminizmushoz! Filozófiai szempontból vehetnénk úgy is, hogy a nő dugja a férfit, vagy mindketten egyaránt egymást dugják. A feminizmus a múltban az egyenjogúságról szólt. Nem vagyunk muszlimok, hogy a nőnek végképp nem lehet szava, a férfinek kötelessége verni, ha ellenszegül, kizárólag a férje engedélyével távozhat a házból és teljesen észrevétlenül. Rosszul fogtad fel a feminizmus fogalmát. Nekem például általában az utolsó szavam van, amikor vitába csöppenek. Gyakran véletlenül. Teljesen mindegy, hogy férfival vagy nővel van-e a konfliktus. Szerintem az a helyes, ha mindketten elfogadják, értékelik és szeretik a másikat. Nem véletlenül alkotnak egy párt. A vitákat oldják meg racionálisan, ne üvöltözzenek, ne verekedjenek, ne dobáljanak mindent szét a lakásban, ne tegyenek tönkre tárgyakat. Beszéljék meg a dolgaikat. N
2017. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ramone ***** válasza:
12%
A faminizmus addig tart amíg nincs a közelben egy befőttes üveg amit ki kell nyitni :D
2017. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, hogy mi az összefüggés.

A modern nyugati kultúrákban nincs szükség feminizmusra, de nem azért mert a "férfi dugja a nőt" xD.

2017. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#5 Ez némileg ellentmond annak hogy a legtöbb nő határozott férfit szeretne, nem pedig egy nyámnyila döntésképtelent. Felesleges eltúlozni, mert tudod hogy nem a muszlimok a példaképeim és nem az az ideális ami náluk van.
2017. máj. 3. 22:29
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne lennének egyenjogúak? Mondj egy jó okot. Mert akkor nem nyomhatnád el őket? És igen, a feminizmus, nem a férfiak gyűlöletéről szól, sőt. Ez több szempontból is előnyös lenne nekik. Azt mondjuk sajnálom, hogy egy nők jogaiért harcoló irányzat annyira el tud torzulni, hogy még mindig a férfiakról szól. Persze, megértem, hogy a férfiak nem értik ezt az egészet. Sohasem kellett egy nő szemszögéből megtapasztalnod a valóságot, bár ezek a problémák, amik ellen a feminizmus próbál tenni, téged is ugyanúgy érinthetnek. (Pl. a férfiakkal szemben támasztott túlzó elvárások:izmos, erős, minden anyagot megteremtő, stb.) Hidd el, én, mint nő, szeretnék egyenlőbb lenni, nem szeretnék kisollóval mászkálni alkonyatkor az utcákon, vagy zaklatva lenni, mert a legtöbb férfival ez nem esik meg... Veled történt már ilyen? Inkább ők az elkövetők az esetek többségében.

Szeretnék emberként (és nem, nem férfiként) kezelve élni. A szexszel kapcsolatban felhozott példád alapján is látszik, hogy te félreérted a feminizmust. Az, hogy megdugnak egy nőt messze nem azt jelenti, hogy alá van rendelve valakinek, akár az ágyban, akár máshol. Ez csupán a biológiai rendeltetésünk... Farokkal nehéz lenne gyereket szülni. Attól még lehetsz egyenrangú az ágyban, ha nincs valamilyen BDSM fétised, egyebek. Érzelmileg, intelligenciában, az érzékiségben, ugyanúgy meg kéne őrjítened a másikat, mint, ahogy te őt,stb. Mondjuk, nem szívesen lennék a párod ha neked a szex csak annyiból áll, hogy a pasi megdugja a nőt... :/

2017. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#9 Szép, de erről leírtam már hogy mit gondolok a 4. válaszomban. Meg tudnám írni a férfiakra vetített inverzét a gondolataidnak, de itt nem erről van szó amiről beszélsz, látszik is az összes kisarkított példádon hogy nem érted.
2017. máj. 3. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!