Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek fontos a barátotok/férjetek élvezete, öröme is a szexben?

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Férjként írok!

Az én feleségem nagyon szereti amikor beleélvezek, ő szinte mindig előbb élvez el, de még sokszor ezután is tovább szeretkezünk, csak mert szeretné ha én is elélveznék.

Szóval igen, neki fontos, de nyilván egy példa alapján nem általánosíthatunk.

2017. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy fontos. Serintem csak úgy lehet egy kapcsolat jó, ha egyikünk sem önző módon csak a saját érdekeit lesi. :)
2017. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen! Sokszor fáradt vagyok, amikor ő kívánja, és addig dolgozunk, amíg neki nem lesz jó. Én nem várom el, hogy nekem is orgazmusom legyen. Annak viszont nagyon örülök, ha a párom boldog. Olyankor elégedetten bámul és vigyorog, nagyon imádom. :) N
2017. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Már hogy a viharba ne lenne fontos?
2017. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekik mindegy. a fiúknak könnyű.
2017. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!