Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szeméremdomb forma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szeméremdomb forma tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Amelyik diszkréten megbújik, vagy amelyik kimagaslik, kitüremkedik?

#vénuszdomb #szeméremdomb forma
2017. máj. 4. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik. Hamvas és ápolt legyen.
2017. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen ha a viselője szimpatikus.
2017. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Najó, megírom miért kérdezem.

Az enyém kidomborodik. Még farmerben is, hátmég cicanadrágban rövidnadrágban. sokszor látom, hogy bámulják.

És nem tudom eldönteni, hogy azért nézik sokan, mert fura, visszataszító, vagy azért mert szexi.

2017. máj. 4. 16:38
 4/15 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Szerintem azért nézik mert kidombordik, ezzel magára vonja a figyelmet. Elfanntáziálnék rajta, hogy mit rejt a nadrágod és mit csinálnék vele. Igyekeznék nem feltűnő lenni de megnézném a domborulatot.
2017. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra iszonyú szexi! Anno úgy hívtuk, hogy "homlokos muff" :-D Imádom a látványt, amikor egy ilyen adottságú lány hanyatt fekszik és a bikini pántja alatt átlátni, mert a kis dombja annyira megemeli, hogy szépen feszül a pánt a medence csontja és a szeméremdombja között :-P
2017. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem lapos a hasam, de alig találok olyan fürdőruhát, ami nem vág be.
2017. máj. 4. 17:15
 7/15 anonim ***** válasza:
És ez zavar téged? Ha nem, akkor ne törődj vele! Szerintem sokkal nőiesebb a "homlokos", mint a lapos! :-)
2017. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jobb lenne, ha nem bámulnák annyira. olyan érzés, mintha meztelen lennék.
2017. máj. 4. 17:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nézik, mert szexi... különben nem néznék, nemde? :P
2017. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hátha a furasága miatt. Azt is megnézik akinek sebhelyes az arca, vagy testi hibája van.
2017. máj. 4. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!