Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szex komoly kapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szex komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk. Én vagyok neki az első. Ő 20 én pedig 23 éves. Mesélte sokszor, hogy rajta van a bakancslistáján, hogy kipróbálja egy fekete sráccal a szexet de nem hagyna el mert én vagyok az igazi. Csak szex. Engem igazából beindít a gondolat ezért fel szeretném vetni neki a hármas szexet. Lehet ebből baj? Lányok ti mit szólnátok? A kapcsolatunk elég erős, én kibirnám. Én se szeretném őt kisajátítani, hogy velem legyen csak egész életében...
2017. máj. 4. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Birnam.

Bar nekem a feka hapsi tabu...de benne lennej ilyenbe.

Beszeljetek errol. De nagyon alaposan, es nem kell elsietni a dolgot

2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
nem bántásból, de mivan ha jobb lesz neki sokkal a másik sráccal , és utána meg arra fog vágyni és pont ez miatt akar majd újra mással és mással..., de aztán lehet hogy bénább és sokkal rosszabb ... hát figyelj ez egy felvetés
2017. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy olyan bokszost válasz akkor, akinek nem 3-szor akkora a kandúrléce, mint a tiéd. Egyetemeken meg fősulikban össze lehet szedni ilyen figurákat, akik itt tanulnak, ha máshol nem találnátok erre. Én tuti nem engednék be 3.-at semmikép a kapcsolatomban legyen az bármennyire erős is. 37F
2017. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha erős a kapcsolatotok és nem a szex feldobasara csináljátok hanem játékból, akkor szuper otlet.

Mi is igy csináljuk es tökéletesen működik. :)

2017. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Milyen irónikus.

Ha együttmaradtok majd lehet mesélni a gyereknek anyuci mekkora kur.va volt.

VICC.

Szerinted egy stabil 4 éves párkapcsolat kibír egy ilyet?

Na ne viccelj. Utána meg csak erre fogtok vágyni, és basz.hatjátok a hosszú kapcsolatot pár kis kielégülésért.

2017. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Felejtsd el, most azt írod, bírni fogod, de majd akkor is mondd ezt, amikor keményen pumpálja a csajodat a n.igger és telelövi. Ott fogsz meghalni az idegtől.
2017. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem feltétlen mivel létezik olyan hogy "cuckold" és izgatja a férfit látni hogy a barátnője/felesége másik sráccal/négerrel kefél és élvezi is. Van akinek ettől csak erősebb lesz a kapcsolata.
2017. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
hát nem tudom. nálam egy komolynak nevezett kapcsolatba maximum 2 ember tartozik bele. egyedül a nemük lényegtelen számomra (love is genderfree?). de a 3as akció még csak 1 alkalomra is nálam tönkretenné az egészet. dehát én már csak ilyen prűd kis geczi vagyok :D
2017. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!