Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fel lehet kelteni valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet kelteni valakinek kelteni a vágyait ha közben már van egy párja?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 10:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, nekem sikerült... Nem akartam, nem is tudtam, hogy van valakije, ő is azt mondta hogy egyedül van. Már hónapok óta beszélgettünk, mikor kiderült hogy van barátnője. Kiakadtam, elküldtem a francba. De azóta is keres, hogy én kellek neki.

Nagy dilemma, mert belesterettem. De valahogy annyira tuskónak érezném magam.

Na mindegy, a lényeg, hogy lehet, csak szar helyzet...

2017. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
R betűvel kezdődik az ilyen nő neve. Szerintem gerinctelen féreg, aki tudja, hogy vele csalnak meg egy másikat.
2017. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12. Egyet ertek. Hanyinger az ilyen no. Nem no. Szanalom. Sajnalom azt az embert is akinek ilyen kell.
2017. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Két utolsó,miért csak a nők?

Az ilyen embertípus az undorító...

2017. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

nem teljesen értem mi alapján ítéltek meg akárkit így látatlanba...

az emberi természet sajnos nem arra van kitalálva, hogy hűséges maradjon, aki azért csalná meg párját, mert már nem szereti, az nem feltétlenül csak annak a hibája, aki a megcsalás elkövetője, hanem lehet azé is, akit megcsaltak..


persze sokkal korrektebb ha előre szól, de valahol az is megérthető ha fél felbontani az aktuális kapcsolatot, mielőtt megadná a magát a vágyainak.. tudjátok hány ember él úgy, hogy elfogadja, hogy rossz neki, mert nem nagyon lát más kiutat??? és amikor meg eljön az akivel sokkal jobb neki, akkor nem csoda ha így cselekszik...

2017. máj. 7. 21:17
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, elég sajnálatra méltó, hogy így gondolkodsz.
2017. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Aki azért csalná meg párját, mert már nem szereti", az szakítson. Számomra nem csak gerinctelenség, hanem érthetetlen dolog, hogy miért van valaki egy szerelem nélküli lapos kapcsolatban, miközben csalja és hitegeti a párját.


Rólad meg megvan a véleményem, kérdező. Mentegetheted magad, ahogy akarod, gusztustalan dolog belemászni 2 ember kapcsolatába, pláne, ha még működik is köztük a dolog. Szerintem szánalmas az is, ahogy tepersz, és az is, hogy neked tökéletesen megfelel a tartalék szerep.

2017. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#16-os

szerintem az sokkal inkább sajnálatra (és szánalomra) méltó, hogy:


1. számonkérsz másokon olyan dolgokat mint a "hűség", miközben az emberi természet (sajnos vagy nem sajnos) nem így működik... tagadhatod, de nem lesz igazad.. számonkérheted másokon, de előbb utóbb a többség csalódik a párjában, és pont ezért te nem vagy objektív és egy állomvilágban élsz...


2. "sajnálatra méltónak"-nak nevezed egy olyan ember véleményét, aki nyilván valamire alapozva nem ok nélkül állítja azt amit, miközben te meg úgy hozol felette ítéletet, hogy nem is akarod meismerni a véleményének logikáját...


#17-es

Meg is lehet a véleményed, megvan a jogod hozzá..

Bár azért arra kíváncsi lettem volna, hogy hol lőtted a mondatértelmezési, valamint érvelési készségeidet, mert visszaolvasva saját kommentjeimet egyáltalán nem lett világos, hogy "hol tepertem", "hol mentegettem magam", valamint hol írtam hogy "tartalék szerep nekem megfelel".


Szerintem itt te valamit nagyon benéztél mondatértelmezés ügyileg, de ha az előbbiekhez hasonlóan logikázva érvelnél a következő kommentedben, akkor kímélj meg minket és inkább tartsd meg magadnak a véleményed.

2017. máj. 8. 15:59
 19/20 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. Ha már számon kértél:


"...és szerintetek hogyan lehet kapcsolatban levő nők és férfiak vágyát leghatékonyabban felkelteni?...

tegyük fel, hogy az elcsábítandó személy még érez valamit párja iránt, így talán nehezebb kivitelezni... sőt tegyük fel, hogy még a párja is jelen van, amikor először találkoztok :)" Ez nekem kimeríti a teperés fogalmát, ezek szerint nálad nem.


Írtad, hogy szerinted a megcsalás ugyanannyira függ a megcsalt féltől, mind a két megcsalótól. Erre értettem, hogy mentegeted magad. Kiváltó ok persze lehet az elhidegüléshez a megcsalt fél viselkedése, de talán a "kedves" férjnek ki kéne nyitni a száját, elválni, nem pedig gerinctelen módon átverni és hitegetni tovább.


Másodhegedűs pedig azért lennél, mert megelégednél annyival, hogy szerető státuszban tartsanak, legalább is sehol nem írtad, hogy tartós kapcsolat céljából csáboskodnál, ahol utána te lennél az első. Én szánalmasnak tartom, ha valakinek ennyi az önbecsülése.

2017. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"Ez nekem kimeríti a teperés fogalmát, ezek szerint nálad nem."

-> szerintem nem meríti ki..


"Erre értettem, hogy mentegeted magad."

"Másodhegedűs pedig azért lennél, mert megelégednél annyival, hogy szerető státuszban tartsanak, legalább is sehol nem írtad, hogy tartós kapcsolat céljából csáboskodnál ..."

-> De azt sem írtam sehol, hogy egyáltalán én lennék aki csáboskodna és ki akarna csábítani valakit a kapcsolatából... Ez a kérdés mindaddig hipotetikus volt, amíg ti az 'értelmes' és 'jószándékú' kommentjeitekkel személyessé nem tettétek...


Ezek után meg azt tartasz szánalmasnak amit csak szeretnél...

2017. máj. 9. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!