Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lefeküdni valakivel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lefeküdni valakivel egy hét után?

Figyelt kérdés
gáz lefeküdni valakivel egy hét kapcsolat de több hónap ismeretség után? Én 18 vagyok a párom pedig 21. Mindketten hosszú távra tervezzük a másikkal, és elég erős érzelmeket táplálunk egymás iránt. Hiba lenne ilyen korán megtenni?

2017. febr. 1. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

akkor hiba, ha nem tartotok olyan szinten...


23F

2017. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. En 18 voltam es parom is mikor 2. randin egy hotelben kotottunk ki. 4 eve elunk egyutt boldogan :)
2017. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 RRR ***** válasza:
91%

Nem

hisz minden adott hozzá!!

2017. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hosszútávra hogy lehet tervezni rövidtávú megoldásokkal? :O
2017. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem igen.

Nem ismered az embert.

El se tudod képzelni, egy férfi mit meg nem tenne egy punciert :D

Ha komolyan tervez veled, akkor ismerkedjetek csak, pettingeljetek, de a dugás raer.

Bár a te életed.

2017. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én holnapután megyek k.rvához,nem ismerem még a csajt.
2017. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
miért mindig mások véleménye kell h meghatározza az életünket? sajnálom.h ide jutott a társadalom h az emberek képtelenek önállóan döntéseket hozni, felmérve a saját helyzetüket.
2017. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat!

Kedves utolso hozzászóló! tudok önálló döntést hozni, csak kíváncsi voltam mások véleményére, mivel sajnos nincs akivel meg tudnam beszelni.

2017. febr. 1. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Én jelenlegi barátnőmmel is így voltam, kb 2 hónap ismertség és 1 hét járás után feküdtünk le először.
2017. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 János Gilján ***** válasza:
Én a barátnőim 90%-ával egy héten belül feküdtem le, nincs benne semmi gáz. Egyetlen dolog számít, csak akkor feküdj le vele, ha te is akarod, csak azért ne, hogy neki megfelelj!
2017. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!