Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg azért nem találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nem találok barátnőt, mert papucs férfi lennék?

Figyelt kérdés

Egyik régen látott ismerősömmel futottam össze múlt héten és beszélgettünk kicsit, főleg a párkapcsolatokról. Még a kollégiumból ismerjük egymást, csak már ő is dolgozik, én is, ráadásul másik városban, így ritkán beszélünk, mondhatni csak akkor, amikor valami közös rendelést intézünk nagykerből.


Neki sosem volt olyan, hogy ne lett volna barátnője. Anno mikor szakítottak is az aktuálissal, max 1 héten belül összeszedett másik nőt. Ha meg nem éppen nem volt kedve, akkor meg volt, hogy családos nőkhöz járt el, akiknek a férje keveset volt otthon, és azokkal élte ki magát. Volt, hogy nem ment haza 3 hétig, mert a nők főztek rá

"hálából", bár azt megjegyezte, hogy ha nem kapna ilyen jellegű viszonzást, akkor nem járna hozzájuk, mert ingyen nem jár orgazmus.


Már a kollégiumban is feltűnt, hogy nem igazán képes ellátni magát. Amikor én francia pirítóst csináltam magamnak, arra is ferde szemmel nézett, hogy milyen hülye vagyok én, pasi létemre "főzni" magamnak.

Ő ugyan a szemetet nem viszi ki, mert az nőnek való kulimunka szerinte, és ha az asszony nem hajlandó megtenni, akkor este pórul jár, mert nincs szex. (Persze alap, hogy a csajnak ki kell elégítenie!)

Felmentem hozzá az albérletbe, így találkoztam barátnőjével is, elég helyes lány, okos is, mert jogból doktorandusz, de nem nagyon tudom hova tenni, mondhatni előttem csicskáztatta, hogy ezt hozzon meg azt hozzon. Nem kérés volt, a kommunikáció színvonala alapján mondom a csicskáztatást. Nagyon nem tetszett, ezt meg is jegyeztem neki.

Erre előhozakodott a régi, még kollégista években kitárgyalt dolgokkal, hogy még mindig szeretek/szeretnék-e puncit nyalni? Mondtam, hogy természetesen, hiszen nincs annál jobb dolog. Erre egyértelműen kijelentette, hogy az a véleménye, azért nincs barátnőm, mert papucs vagyok. Eleve beteszem a lábam a konyhába pasiként, ami már egy abszurd dolog, de hogy még a nyalást is szeretem, az már több, mint gáz. A nők a férfiak pisztolytáskái, és ha kinyalják őket, akkor soha többé nem engedik, vagy csak ritkán a dugást, mert csak a nyalást akarja majd. Sürgősen változzak, mert magam alatt vágom a fát.


Pedig nekem az a véleményem, hogy a szex nem az elvárásokról kellene szóljon, hanem az önzetlenségről. Azon lenni, hogy a másiknak örömöt, kielégülést okozzak.


De a szexen kívül is úgy gondolom, hogy fontos az együttélés szerves része a jó munkamegosztás, és a segítőkészség a másik iránt. Nekem pl. valahogy alap dolognak számít, hogy egyedülálló férfiként ellássam magam (nem mondom, néha gondolkozok egy bejárónőn, mert a vasalás nem nagyon megy, különösen az ingeknél van baj XD), de azon kívül semmilyen házimunka nem rettent el, sőt. A mi családunkban az volt a szokás, hogy ha apu nem éppen a kertben volt, akkor ha látta, hogy anyu nagyon el van havazva a konyhában, akkor fogta, és elmosogatott neki, vagy vette a porszívót, és felporszívózott. Én már 11-12 éves koromban áthúztam mindenki ágyneműjét pl. segítségképpen, amire tegyük hozzá ismerősöm nem képes az elmondottak alapján.


Nekem például újra elmondta, hogy olvasgassak az iszlám társadalmi rendszerről. Ott a nők a férfiak alattvalói, ha úgy vesszük, és ő nagyon követendő példának tartja, csak sajnos ez a mai felszabadult feminizmus megöli ezt a jeles példát. (Ezt ő már régebben is kijelentette, és nagyon nem értek vele egyet.)


Mégis azt látom, hogy érte szinte bolondulnak a csajok, ráadásul nem csak szemrevaló, de okos lányokat szed össze. Plusz örömmel szolgálják is ki ezek a nők, s ha leteremti őket valami apróság miatt, esedeznek a bocsánatáért. WTF

Én meg valahogy már 5 éve nem tudok párt találni, pedig próbálkozom. Tudom, ennyiből nehéz következtetéseket levonni, meg csak pár dolgot írtam le, emeltem ki, ami nekem szembetűnő különbség, de: Tényleg papucs lennék a leírtak alapján? Ezért nem kellek a nőknek?


29/F



2017. máj. 8. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig a mai világban egyre több nőnek kell papucska. Talán a többségnek lassan.
2017. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztosan te is hallottad már, hogy a nőknek csak a k*csögök kellenek, a rendes srácok meg menjenek a tudod hova.

Itt az újabb élő példa.

Az, hogy helyesnek tartja az iszlám társadalmi rendszert (és a leírtak alapján valamilyen szinten eszerint él) szerintem elég sokat elmond róla.

Nem hinném, hogy egy rendes nő olyan kapcsolatra vágyik, mint amilyet a haverod nyújtani tud.

Nem vagy papucs, szerintem csak megszokta, hogy mindig ellátták és nem tetszik neki, hogy te el tudod látni magad, ő pedig nem.

2017. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia. Bocsi, nem olvastam végig, de szerintem az, ha megosztják a párok a házimunkát, az messze nem "papucsság",sőt. Ha a szemétlevitel annyira a nők feladata, akkor ha egy férfi egyedül él, nem viszi le a szemetet, hanem áthívja az anyját, vagy mi? XD

Igen, én is hallottam már, hogy a nőknek a k*csögök, bunkók kellenek. Hát, hiszitek vagy sem, se nekem se anyukámnak se a keresztanyámnak nem ők kellenek/kellettek, de még a barátnőimnek sem. Ez lehet, hogy csak az én ismeretségemben van így, de nálunk mindenkinek, akinek férfi párja van rendes, "normális" barátja/férje van és boldogok együtt. Már amennyit én látok, hallok velőle. :)

Átlag csajnak tartom magam, akik eddig nagyon bejöttek és eltértek az átlagtól, azok is max a művészek. *_*

XD

Ezért kétlem, hogy "papucs" lennél, de az lehet, hogy nem a megfelelő hölgyek közt váligatsz. :)

2017. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy Te gondolkozol jól! Az ismerősöd egy utolsó tapló nőgyűlölő f..fej! Szóba nem állnék ilyenekkel. Szerintem direkt az alázásra izgulnak ezek a nők, akiket ő összeszed és csak gratulálni tudok nekik, hogy ennyire semmire nem tartják magukat..... biztos valami pszichés lelki gondjuk van, ilyen nő neked se kellene.

Jól mondod, a szex, a párkapcsolat az önzetlenségről szól. Az én Párom is segít a házimunkában, mindketten dolgozunk, így fele-fele arányban osszuk meg, pl. ő porszívózik, én felmosok. Otthon is azt láttam én is, hogy apukám meg bátyám is segítenek, mosogatnak, takarítanak, barkácsolnak ha valamit meg kellett javítani stb., és ha erre valaki azt mondja, hogy papucs dolog, akkor jó nagy barom. Már nem úgy van, mint pár száz éve, hogy házimunka csak a nők feladata, a férj meg dolgozik, ma már a nőnek is dolgoznia kell, hogy megéljen a család, így a házimunka is szerintem felesben a fair. De ha annyira nem is segít a férfi, még azt is elfogadom, de a parancsolgatást és a megalázást nem tudnám tolerálni semmiképpen, pláne mások előtt! Meg is érdemlik azok a nők, akik ilyen pasi mellett kötnek ki.

Nyugi, Te is fogsz találni egy értelmes nőt. Nem kell minden héten más, csak egy, aki életed végéig veled van boldogságban, szeretetben.. és ha jót akarsz, akkor ne nagyon hallgass, beszélgess ezzel a haverral, mert még beleültet a fejedbe valami hülye gondolatot, nehogy hallgass rá!


27N

2017. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:

Ket fele feri tipus van aki kell a noknek. Az egyik a "provider" (bocs fogalmam sincs, ez hogy van magyarul, talan ellato, a masik a "lover" a szereto. Ha nem talalsz baratnot, az azert van mert nem illesz bele egyik mintaba se. Nem vagy eleg rosszfiu, hogy csak "hasznald" a noket. De nem rendelkezel, eleg egyebb ertekkel, hogy eleg jo legyel "ferjnek". Ez lehet penz, hirnev, kulso, erdekes szemelyiseg stb.

A baratod a lover tipusban van, de ugyanugy lehetsz sikeres a csajoknal, ha a masik tipusba tartozol, max mikor szexre kerul a sor azert fogsz szexet kapni, ha vele kapcsolatot is biztositasz.


En is probaltam, eroltetni a rosszfiu stilust, de annyira messze van a szemelyisegemtol, hogy a csajok inkabb leleptek. Nem voltam hiteles.

A masik, ami szerintem baromi erdekes, s az irasodbol is teljesen ez erzodik, hogy a baratod, szerint ez a normalis. Nem is gondol bele, milyen az, ha vele igy banna valaki. Empatia teljese vagy reszleges hianya.

2017. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szánalmas patkány a haverod.

Szerintem egy magatehetetlen senki aki még egy rántottát sem tud elkészíteni meg olyan alapvető dolgokat ,h agyneműt húzni most komolyan mit fog ez kezdeni ,ha egyedül mard?:D Valszinűleg világ életében ki volt nyalva a segge anyuci által vagy én nem tudom mi válthat ki ilyet.Azon is elgondolkoznék ,h mire ez a lenézés ,lealacsonyító szint az ellenkező neműek iránt lehetséges ,h homoszexuális hajlama van ,de mivel elnyomja ráirányítja a nőkre ki tudja..Amúgy te sem lehetsz teljesen normális ha egy ekkora nagy senkit hajlamos vagy barát/havernak említeni.Az ilyen embereket még csak arra sem méltatom ,h hozzájuk szólja .Az én baráti köröm szarrá oltaná azért ,h egy ilyen esetlen fos amiket írtál ,h mennyire kiszolgáltatott helyzetben van és próbálja úgy beállítani mintha menő lenne ez és majd rásózza az adott partnerére atya ég miket kapna :S szegény kis csicska.


../f

2017. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy biztos:

Férfiba amiatt még nem lettek szerelmesek hogy jól mosogat vagy hogy ügyesen parositja a zoknikat.

2017. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha megkérdezed magadtol hogy papucs vagy e,akkor az vagy..ne panaszkodj,állj át a másik oldalra,legyél olyan a nökkel mint a haverod,ha egyszer erre van igényük a nöknek
2017. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gondolkodásod, a látásmódod teljesen korrekt. Én arra lennék kíváncsi, hogy hogy nézel ki, mert sajnos akárhogy is szépítjük, de az az első, amit megnéz mindenki, hisz ezt látjuk, és hiába vagy nagyon jó ember, ha ronda vagy, mint a bűn.
2017. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te gondolkozol jól ! A haverod egy beteg állat és aki leáll vele azzal sem tiszta valami.
2017. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!