Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhanyagol, mert szerinte egy férfi aki mindig a boldoggá akarja tenni a nőt "papucs". Más is igy gondolja?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha meg nem foglalkoznál vele akkor önző egoista lennél szóval tök mindegy mit csinálsz
2016. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz elhanyagolás alatt? Te mivel szerzel neki örömet?
2016. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok (aki esetleg nem értené)
2016. dec. 12. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem papucs, hanem beteg.
2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy akkor Te most leveszed a papucsot, nincs rá többé szükséged :-D
2016. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszútávon ez nem működik. Legalábbis én nem tudnám csinálni ezt nővel. Ha nem működik el kell gondolkodni a változtatáson lépni kell, keress olyan férfit aki foglalkozik veled.
2016. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szergej55 ***** válasza:
96%
Ez hülye. Én ezt gondolom.
2016. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

És ő nem akar ilyen papucs lenni?


Hát bevallom, hogy régen én is azt hittem, hogy így kell macsónak lenni, és ez jó a kapcsolat alatt is....


De ez ostobaság. Önbizalom hiányos, és így nyer önigazolást, hogy ő már pedig erős önálló férfi...


De az az igazság, hogy aki képes feladni a férfiasságát az az, aki igazán biztos a férfiasságában. Talán bonyolult, amit írok.


Mondok egy példát.


Egy embernek azt mondom, hogy szerintem ő meleg.

Ha a fejében valaha felmerült, hogy ő meleg, és tart ettől egy kicsit, akkor elkezd ellenkezni és bezárkózik és tagad, ameddig csak tud, hogy "Ő márpedig nem meleg!!".


Viszont a másik lehetőség, hogy teljesen biztos abban, hogy nem meleg, akkor azt reagálja, hogy: "Oké, te azt mondod, hogy meleg vagyok... és?"


Vagy csak simán azt mondja, hogy "oké... és?"


Mert ő tudja az igazat, minek feszülni? Attól, hogy más azt mondja, attól még nem lesz úgy.


Szerintem ő nem bízik a férfiasságában, és így próbálja feljebb tornászni... Pedig egy igazi férfi nem attól férfi, hogy leszarja a párját. Attól inkább szánalmas lesz, és gyönge. Mint azok, akik megütik a párjukat. Erősnek tűnik, mert az erőszak a filmekben férfias... de lelkiekben gyönge, mint a harmat. Nem férfi.

2016. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ne főzz, ne takaríts, ne segíts neki ezentúl semmiben ennek a nevében
2016. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd rajön hogy nincs igaza,amikor egy masik pali nem hanyagol el.
2016. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!