Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés amikor két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés amikor két lányal vagytok? 18L

Figyelt kérdés
Arra értem mindkettőnek más a puncija,milyen érzés kivenni és betenni egyikből a másikba?
2017. máj. 8. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb érzés:)
2017. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Mivel egyszerre két csajjal még nem csináltam, így direkt az érzést, hogy az egyik punciból kivenni és áttenni egy másikba ami máshogyan izgatja a farkam, nem tudom, de biztosan jó lenne, és hát maga a szituáció is izgató lenne már annyira, hogy ha nem is olyan tökéletes az összhang a lányokkal és nem annyira jó a szex mégis izgatóbb legyen, mint egy hagyományos 1-1 felállás.

Fejben meg főleg jó érzés, sokkal tökösebb alfahímnek érzi magát az ember tőle, hiszen két lányt tudott kielégíteni egyedül. Meg egy puncinál kettő csak jobb lehet. :D De maga az együttlét is sokkal jobb tud lenni, mert pl egyszerre ül rá a számra egy lány és lovagol meg. Míg nyalás közben, max. 69-ben egy szopást kaphatok addig itt két punci kényeztet, mert a nyalás is egyfajta kényeztetés nekem, mert jól esik csinálni. :)

Szóval ez minden tekintetben jobb és sok srác álma. :)

2017. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jó, pont azért,mert más mindkettő
2017. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne megtudni,de félnék hogy nem tudom kielégíteni mindkettőjüket
2017. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Alapjában véve szerintem nem másabb érzés mint amikor egy csajjal kefélek, itt az a tudat hogy több csaj várja egyszerre hogy kielégítsem az fokozza a vágyakat. Ez persze a behatolásra érvényes. De mikor az előjáték során több arc is tapad a farkamra vagy mikor mindkét kezemet tudom "hasznosítani" na az már érdekes és nagyszerű érzés, legalábbis az első alkalommal tuti, ujdonság varázsa, ez az érzés jobban megfogodt, mint az mikor váltogattam a csajokat. 26/f
2017. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 11:51


"nem másabb érzés"


minden lánynak más a puncija,akkor miért lenne egyforma érzés?

2017. máj. 8. 11:53
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem is annyira a puncik különbözősége az izgató, hanem a reakciók különbözősége. Minden nőnek van egy hangzásvilága. Puncit váltani olyan mint hangszert váltani. Az igazi az amikor az összes hangszeren játszik valaki es a sohajok, nyogések, sikongatások es üvöltések összeállnak egy egységes "zeneművé".
2017. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért más érzés,mert minden lány egykülön egyéniség. A puncijukat másnak érezni,az nem feltétlen igaz. Hacsak nem az egyik nagyon szűk, a másik pedig tágabb például.

De alapvetően azért más mert a lányok másképp reagálnak az érintésekre, másképpélveznek, stb.

2017. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó.
2017. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem az első 2 lány 2 fiú felállás volt.

Elég jó volt.

2017. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!