Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok nyalástól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok nyalástól elélvezni?

Figyelt kérdés

nem csak egy férfiról van szó, többen is nyaltak már ki de sose tudok tőle elélvezni. más is van így?

24/l


2017. máj. 8. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Èn csak egy nutellás üveg vagyok de èn is igy vagyok
2017. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:
59%
Ha érti a dolgát a férfi akkor nem lehet hogy ne tudj tőle elmenni, hiszen ott van az elsődlegesen támadandó felület. Az meg hogy a csikó izgatástól ne legyen orgazmusod ha jól és megfelelő ideig csinálják, az számomra elképzelhetetlen. Türelmes játékos kell hozzá.
2017. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Én se tudok, ha a partner akarja, hagyom, de nekem nem buli.
2017. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Akik könnyen élveznek hüvelyi uton azok sokszor tejesen leszoknak a nyalással elért csikloorgazmusrol mint "alacsonyabb rendű" orgazmusrol
2017. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Lányok akik a nyalásra panaszkodtok, hogy nem jó, állítom nem voltatok jól kinyalva.

A csikló a legérzékenyebb szervetek és azzal lehet a legkönnyebben orgazmust elérni.

A nyelv meg egy érdekes szerv, ha kell tud kemény lenni, ha kell puha, meleg, nedves, nem kell síkosítani, a finom érdessége nem irritáló, hanem fokozza az élményt.

Ha saját ujjatoktól el tudtok élvezni a nyalástól is el kéne. HA nem megy, két oka lehet.

1.A. a srác béna,

1.B a srác béna, de ti sem szóltok, hogy mit hogyan csináljon csak várjátok a csodát.

2. Nem vagytok kellően feloldódva, viszont így kötve hiszem, hogy a szex további bármely része élvezetet tudna nyújtani.

2017. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, miért kell lepontozni, mert nekem nem megy, de 4-essel egyetértek. Nekem máshogy megy. Az meg más nőknek nem megy. Ettől nem fogom kevesebbnek érezni magam.
2017. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát sajnos én sem tudok így,pedig a férjem próbálta több módon...
2017. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Alattam mindenki élvezte es el is ment, szerintem kell egy kis adottság és gyakorlat.
2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Sokáig nekem sem ment, aztán jött egy olyan férfi aki kellő érzéssel, sok türelemmel, nagyon kellemes technikával és nem "célorientáltan" csinálta és sikerült, igaz, eltartott vagy 25 percig.

Az én esetemben az volt a gond, hogy az előző partnerek általában vagy nagyon monoton módon csinálták, túl durvák voltak vagy éppenséggel olyan semmilyen volt. Az meg pláne nem segített az ügyön, mikor 3 percenként megkérdezték, hogy "sokáig kell még csinálnom"? Szóval összességében sok mindennek kell passzolnia, hogy el tudj élvezni a nyalástól. Nyilván ez valakinek könnyebben megy, másnak nehezebben. Nyugalom kell, bizalom a partnered iránt, jó technika és hogy ne várj semmit, ne az orgazmus legyen a célod, csak élvezd.

2017. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
én sem tudtam sokáig elmenni. főleg csak hüvely orgazmusom volt. de aztán jött egy srác aki türelmes volt és rájött hogy szeretem, vagy is rájöttünk. így , bár nem mindig de van csikló orgazmusom is. ki kell tapasztaljad elsőnek magadon, hogy mit szeretsz és hogy 23/l
2017. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!