Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Koedukalt wc-ben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Koedukalt wc-ben megszoktatok pillantani a pasik peniszet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tényleg milyen fura, hogy az oviban nincsenek ajtók a WC-n. Én is emlékszem, hogy több barátomat láttam kakálni, meg ők is engem. Sőt, gyakran beszélgettünk is közben, és nem úgy hogy szomszédos WC-k között, hanem az egyikünk kakált a másik meg ott állt vele szemben.
2017. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vannak kollégiumok, ahol nagyon helyesen koedukáltak a budik, de ahogy a fiuk állnak, úgy nem igazán látni nekik. Nem is érdekel :)
2017. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondj már egy ilyen koleszt.
2017. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok.

A BME gépész karán ilyen volt a WC. Meglepődtem, amikor a piszoár mellett állva csövelés közben benyitott egy számomra idegen lány és teljesen természetesen, otthonosan mozogva bement egy leülős fülkébe, majd magára zárta az ajtót és ő is végezte a dolgát.

Nem a farkamat méregette a szemével. Ügyet sem vetett rám.


A mi évfolyamunkban csak fiúk jártak, de volt amelyikbe járt lány is.

A kollégiumban többségében olyan lányok fordultak meg, akik valakinél éppen vendégségben voltak. Én nem ott laktam. Azt nem kérdeztem meg a tankörtársaimtól, hogy van-e az épületben külön lány WC, de azt mondták, hogy az a WC koedukált.

2017. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!