Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első tapasztalt vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első tapasztalt vagy tapasztalatlan partnerrel jobb?

Figyelt kérdés

Mármint ha tapasztalt legalább tudna irányítani.. viszont ha tapasztalatlan akkor együtt próbálkoztok és nem lesz ciki ha elbénázol valamit..

L


2017. máj. 8. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lesz ciki ha megmondod hogy szüz vagy
2017. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első, ahogy az összes olyan partnerrel a legjobb, aki túl van ezen a fogalmon és szereted, a szerelmed, így megvan bennetek az egymással szembeni megértés :)
2017. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az első azzal jó akit igazán szeretsz, és úgy érzed mindig megnevettet stb :D
2017. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalt partner sem fog kicikizni, ha normális értelmi és érzelmi szinten van. De nem véletlenül mondják, hogy olyannal érdemes kezdeni, akivel szerelmesek vagytok, de ha nem, akkor minimum nagyon jóban vagytok, szóval nem csak az út széléről szedtétek össze egymást.
2017. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztaltal jobb lehet, de....


csodálkoznék ha így kellene ezt megválasztani. Azt hiszem elsőre inkább érzelmi alapon érdemes választani, s úgy felfedezni ezt a területet. De nem vagyok én rabbi, hogy mindenhez értsek, s tudjam, hogy egy szűz lány miért akar csak úgy "átesni" már végre az egészen. S miért nem inkább élvezni akarja a dolgot valakivel aki fontos neki.

40F

2017. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy,mert ha tudja akkor tudja,ha meg nem akkor mindegy hogy "tapasztalt"
2017. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

#5 nem átesni akarok rajta most azonnal, csak felkeltette az érdeklődésemet, mert egy barátnőm a minap vesztette el egy tapasztalttal(és elvileg figyelt rá) és neki nem volt jó, nekem meg olyan barátom van, aki szintén szűz még így kíváncsi lettem, hogy vajon mit mondtok itt.

2017. máj. 9. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, attól függ. Az exem tapasztalt volt, mégis türelmetlen és sokszor okozott fájdalmat - a szüzességem elvesztésekor (bár kinyalt) majdnem elbőgtem magam, annyira nyomult befelé, leszarva, hogy rohadtul fáj.


A barátnőm meg a férje elsők voltak egymásnak, mégis pici kellemetlenséget érzett csupán, szóval ez igazából az egyénen múlik.

2017. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!