Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jóa páromnak ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jóa páromnak ha néha cicizhet?

Figyelt kérdés

Amúg, egy végtelenül gyenged es szeretnivalo pasi, en pedig szeretem ilyen modon szeretgetni. Neha neha racuppan a cicimre, nem csak cicizik, van mikor puszilgatja csikolgatja. Ez a tipikus cicizés rövid ideig tart. Volt hogy este lefekveskor osszebujtunk, radolt a cicimre es egy picit "cucizott" majd odabujt. Egyebkent imadom ezt a szokasat hogy cicizik/cucizik neha, ki hogy mondja. Csak szeretnem megtudni, hogy mi jatszodik le ilyenkor egy ferfiben? :)

Persze holnap megkerdezem ot is :)



2017. máj. 8. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet szomjas
2017. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnalom a sok hibat. Meg nem tudok az uj teloval rendesen irni :)
2017. máj. 8. 22:23
 3/24 A kérdező kommentje:
Nincs baba. Nincs mit szivni.
2017. máj. 8. 22:23
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Csak szereti a cicid :) 21L
2017. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, szinten 21/L :)
2017. máj. 8. 22:25
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is szeretek cicizni! Szerintem kb mindenki! :D
2017. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mit ereztek egy ilyen gyenged cicizes alatt? :D
2017. máj. 8. 22:29
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
#4-es vagyok. Az Én párom is szokta és Én megkérdeztem tőle, a válasz az volt,hogy úgy szereti őket, olyan kis szeretnivalóak a cickóim és ugyan ezt csinálja mint a Te párod, jön bújik simizi nyalogatja csókolgatja :)
2017. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Az én barátom is szokta ezt, legutóbb nagyjából 10-15 percig csinálta ,azt mondta szereti a melleim ,és megnyugtatja :)) 21/L
2017. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon sokan...

Én is szeretném puszilgatni, csókolgatni, markolászni ott a barátnőmet, ha lenne. :D Főleg, ha szép mellei lesznek, márpedig miért ne lennének azok. :) Szóval ennyi, tetszik neki a cicid, és bejön neki ez. Szerintem semmi különös nem játszódik le, csak... jó. :)

23/f

2017. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!