Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex hosszú idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex hosszú idő után újra úgy, hogy közben a lány nagyon meghízott?

Figyelt kérdés

Van erről tapasztalatotok?


Összejöttem a volt barátnőmmel. Ő az eltelt két év alatt nagyon meghízott (ilyen 20-30 kilót), és nagyon duci lett. Még elég friss a dolog, és nem jutottunk el a szexig, de csak idő kérdése. Nem tudom, mennyire lesz más amiatt hogy ennyire megváltozott.


Nektek volt ilyen élményetek?


23/F



2017. máj. 9. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Kövér lányok izzadnak és büdösödnek. Formátlanul reng a háj rajtuk. Inkább kiverem.
2017. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Talk1963 ***** válasza:
30%

Kedves Kérdező!


Ha szereted a duci lányokat, akkor semmi gond.


Ha nem szereted, akkor, magam tapasztalatából kiindulva...... az első egy két együttlét jó lesz, de aztán előtérbe kerülnek a plusz kilók és megölik a vágyat.


Lajos1963

2017. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Judith1990 válasza:
67%
Első válaszolónak üzenem, hogy nem disznókkal kell kefélni hanem nőkkel! Duci nőkben is sok van aki nem tehet rola ws baromi igényesek!! Sok vékony nő példát vehetne róluk!
2017. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi jó. Én egyszer lefeküdtem az exemmel, aki 63 kiló volt amikor először összejöttem vele, 4-5 év múlva meg már 90vhány, és nagyon élveztem a szexet. Kérdés persze, hogy te szereted-e a kövér nőket, de ha alapvetően a lányt szereted, akkor gond nem származhat belőle :P
2017. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!