Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem éltem át eddig egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem éltem át eddig egy barátommal sem soha orgazmust?

Figyelt kérdés
velem van a baj, ha még senkinek nem tudtam elélvezni? L
2017. máj. 10. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

magadnak masztival ment?


24F

2017. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy igen!
2017. máj. 10. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Talán nem a füledet kellene megdugatnod.
2017. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg ha ujjazod magadat, több inger ér, mint egy pénisszel szex közben. De ez nem gond, a nők túlnyomó része nem is képes hüvelyi orgazmusra (eddig nekem sem volt még soha).

20N

2017. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miközben dug a barátod izgasd magad a kezeddel is. Vagy tedd oda a barátodét, hogy csinálja. Hidd el, ő is be fog tőle indulni.
2017. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

feszült vagy, másra gondolsz.

És/Vagy egyik barátod sem tudja, mi a jó neked.


Amikor megkérdezik, hogy jó neked, akkor mit mondasz?

2017. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól a farka benned van és mozgatja, még nem lesz orgazmus. Célirányosan a g pontod izgassa. Tehát gelyezkedjetek úgy, hogy a hüvelyes has felőli részét dörzsölje a makkjával. Persze magadban is megkeresheted, s kitapasztalhatod. Ha nem sikerül, akkor is ott a csiklós élvezet, amit remélem nyalással azért elér a partnered nálad.ha az se megy, akkor magadra vagy utalva. Segíts be kézzel szex közben
2017. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rutintalan partnereid voltak. Akkor is ha mast allitanak. Milyen mar orgazmus nelkul elengedni a csajt?

Volt mar olyan no nalam akinek nehezebb volt orgazmust elernie, sot mondta is az elejen, hogy ne aggodjak ha igy lesz. De nekem csalodas lett volna. Igy tudatosan keszultem arra hogy sok fajta izhatas erje. S sikerrel is jartam. S talan ezert nem csak egyszer csengetett be hozzam hogy epp raer.

40f

2017. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha te el tudsz sülni partner nélkül, akkor nagy valószínűleg csak bénák a partnerek, mert nem tudnak felizgatni.

Az egyetlen "baj" te oldaladról, ha annyira befeszülsz egy másik ember társaságában, hogy amiatt nem megy.

De őszintén egy pasinak azt is meg kell oldania.

DE!

Ne bízz mindent a pasidra, ha annyira nem megy a másikkal, akkor segíts rá, ne várj sült galambot, maszturbáljatok együtt, vidd el magadat az orgazmusig, tanítsd meg!

2017. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:
Eloszor ezt magadnak kell kitapadztalni, mi a jo neked,s azt szex kozben utan atadni a partnerednek, s tanitani, neked, hogy jo.
2017. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!