Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a fiatal fiuk is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a fiatal fiuk is megkivannak olyakor es meg is d. ak 30-40 kozti nőket? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi a fiatal? :D

14-18 évesen voltak ilyen fantáziáim :D mondjuk nem hiszem, hogy megtettem volna :D


17 éves srácról tudok aki együtt volt párszor egy 31 éves nővel, azaz már idősebbek mindketten, de akkor annyi idősek voltak :)

mondjuk azt a nőt szerintem sokan akarták, mert elég jól nézett ki és elég jó humora volt


24F

2017. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igaz

fiatal fiú

2017. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát olyan 17-26 max 28 évesre gondolok. Bár nem tudom a 17 nem e büntetendő. Mert ez nekem olyan furcsa hogy miért d..ának idősebb 30-40 köztit ha ott vannak a friss húsok.
2017. máj. 10. 13:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz.

Igaz, hogy megkívánják?

Ha megdugják akkor valószínű megkívánták.

Ha megkívánják akkor meg miért ne akarnák megdugni?

A kérdés két fele megválaszolja egymást.


Van olyan, hogy idősebb vagy épp fiatalabb csajokat/nőket kívánunk meg, mint az aktuális korunk.

Volt már 20 évvel idősebb szeretőm is, de huszonéves korom közepén volt egy afférom egy 17 éves szűz csajjal. Most nős vagyok a feleségem korombeli, tehát semmi csak fiatalok vagy idősek iránt érzett fétis nem motivált a párválasztásnál.

Vannak csinos, szexi 40-es 50-es nők is.

És vannak már 16-17 évesen is nőies és kívánatos lányok (bár mentalitásból fakadóan ez igen ritka a többség inkább csak kihívóan viselkedő csitri, aki csak szeretne érett felnőttnek tűnni, de nagyon nem tud).

A szex meg olyan értelemben nem korfüggő, hogy ha már az ember biológiailag már érett, akkor mindegy a kor. Ha két ember vonzódik egymáshoz és kívánatosnak tartja egymást és van lehetőségük akkor fognak is szexelni.

2017. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen mert nagyon jol neznek ki es tapasztaltak
2017. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tetszenek a harmincas nők,legszívesebben az összessel ágyba bújnék.:)20/F
2017. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, mert sok vonzó tulajdonságuk van. A legtöbben mire ebbe korba érnek megtanulják elfogadni a kisebb-nagyobb testi hibáikat, ezáltal sokkal magabiztosabbak, a tapasztalatuk által jobban tudják, hogy mi kell nekik (és neked), valamint a libidójuk is ekkor tetézik. :) Meg úgy általánosságban véve is nőiesebbek... Sok tizenéves lány csak próbálja érettnek, csábítónak beállítani magát miközben nem az (max csak külsőre).


21 évesen volt egy 36 éves szeretőm gyönyörű, feszes testtel, formás, kerek fenékkel. Egész éjjel adni lehetett neki, nem is emlékszem, hogy mikor álltunk meg 3-4 menet alatt. Visszasírom azóta is, pedig nem egy fiatalabb nővel voltam rajta kívül. 24/F

2017. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Mert sok 40 közeli nő sokkal könnyebben kapható, sok nő ekkor fordul ki magából és jön rá hogy "élni akar", azaz huszonéves csődörökre indulnak be. Ott aztán nem kell hónapokig udvarolgatni, nekik nem az a fontos.

Másrészt még sokan egyáltalán nem néznek ki rosszul ebben a korban.

2017. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert a nők akkor vannak a csúcson, persze nem mind, de a többség igen.
2017. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 vatafak válasza:
jja a 30-40 éves nők nem idősek hanem - hálistennek - remek milf-ek bírnak lenni. még jó hogy meg hát
2017. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!