Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mekkora bűn szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora bűn szerintetek?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy keresem a típust, akit szeretnék kifogni, de egyszerűen nehéz ilyet találni. Viszont addig sem lehet aszkéta módon élni. A k**vázás baromira derogál, szóval megfűzök, olyan lányokat is akik egyértelműen esélytelenek. Az első perctől tudom, hogy taszít a személyisége, nem tudnék vele közösen működni, hazugság és ámítás az egész, de a teste és az odaadása kell.

Azért figyelek, hogy ne padlózzak érzelmileg senkit, a szokásos tapló vagyok, aki fel sem hív utána.



2017. máj. 11. 14:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fiúk, lányok válaszai egyaránt érdekelnek. :D
2017. máj. 11. 14:39
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Na és most kéne belimitálni hogy kizárólag kb veled egykorú férfiak válaszolhassanak erre a kérdésre (akiknek a válasza téged is érdekel első sorban), mert most fogod kapni az agyatlan oltásokat emiatt mindenhonnan.
2017. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megszokott dolog.... De... Miert nem.lehet ezt tiszta lappal csinalni es tisztazni hogy nem.hosszutavra tervezel veluk? Nem lenne egyenesebb dolog?
2017. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van. Komolyan mondom teljesen igazad van. Viszont ez a gyakorlatban egyszerűen nem működik. Sok nő alapvető világképe ellen való ez a dolog. Egyszerűen nem éri meg a fáradtságot számomra felkutatni abból a minimális százékból, akik benne lennének azt a párat, akit még én is megcsinálnék. Ráadásul, ha nagy nehezen össze is jön, az is lelép, amint komolyat talált.
2017. máj. 11. 15:00
 5/12 anonim ***** válasza:

4: Egyetértek veled.


Ráadásul elmondom mi a baj: Hogy külsőre, életstílusra, viselkedésre NEM VAGYOK OLYAN FÉRFI, AKIBŐL AZT NÉZIK KI HOGY ALKALMIT AKAR.


-Nem járok bulizni, nem járok éjszakai szórakozóhelyekre. (Ahol sok ilyen kapcsolat kialakul.)

-Nem vagyok az az extrém tökös, jó dumás, magabiztos, szövegre és viselkedésre lehengerlő srác, aki képes lebeszélni a lányokról a bugyit akár első alkalommal, akár sokszor egy-két randi után.

-Külsőre jól nézek ki, de kisfiús vagyok! Ez mit jelent? 2 méter magas vagyok, jóképűnek mondott, sportos-vállas alkatú. Viszont szőke hajú, nagyon hosszú és kb ilyen Justin Bieber-es frizurám van és csupaszra borotvált arcom.


Egyszerűen a parti-ribi kinézetű csajok figyelmét nem keltem fel a kinézetemmel, mint amilyenem van. 24 ÉVES VAGYOK ÉS MÉG MINDIG ELKÉRNEK TŐLEM SZEMÉLYIT! Közben van olyan régi jó barátom (velem egykorú), akit már 30-nak is simán néznek. Neki valahogy nincs gondja egy (vagy néhány)alkalmas parti ribik találásával, de ő nagyon férfiasan, felnőttesen is néz ki. 20-21 éves lányok hiszik azt sokszor, hogy fiatalabb vagyok náluk


24/f

2017. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 icu75 ***** válasza:
85%
Bűnnek éppen nem bűn de azért nem korrekt dolog. Szerintem nem tudod megítélni se te,sem más hogy kit mennyire érint mélyen lelkileg az adott csalódás. Az ok,amiért ehhez folyamodsz érthető, végül is a cél szentesíti az eszközt. De majd ha megtalálod a hőn áhítottat aki megfelel minden szempontból és rózsaszínesedik a világ, ha revansot vesz az élet és ő is így átver a palánkon akkor majd te is csak rázd meg magad mint a vizes kutya s csak annyit mondj: végül is kiérdemeltem.
2017. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 Én nem folynék ilyen mély vitába a miértekről. Bőven elég az amit leírtam. Ráadásul nem is áll meg rám, hogy ne járnék szórakozó helyekre és ne ismernék meg ott lányokat. Elárulom azonban, hogy pár kivételtől eltekintve a "parti ribi" is csak jól érezni akarja magát. Ő is egy szerető pasira vágyik. Ne gondold annyira különbözőnek az lévő embereket.

Én simán csak lusta és nihilista vagyok ehhez.


#6 Nem hiszek a karmában. :D De becsületemre mondom, ki fogom ejteni a számon, hogy "na ezt megérdemeltem". Nincs kettős mérce.

2017. máj. 11. 15:25
 8/12 A kérdező kommentje:
*Ne gondold, hogy annyira különböznek az ott lévő emberek.
2017. máj. 11. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:
neked túl sok a szabad időd a bölcsészkaron.
2017. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Ezt bóknak veszem, hogy bölcsésznek nézel.
2017. máj. 11. 15:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!