Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, és hölgyek akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, és hölgyek akiknek saláta/cicanyelves van odalent, mennyire szempont az hogy olyan partnerrel legyetek, akinek tetszik ez az adottság?

Figyelt kérdés

-korotokra is kíváncsi lennék.


-hogy esetleg komoly kapcsolatnál,vagy szexkaland esetén fontosabb?


-és hogy korábban ehhez köthetően volt-e bármilyen rossz élmény?


2017. máj. 11. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, szerinted bárki szívesen lenne olyannal, akinek nem tetszenek az adottságai, amikről nem tehet??? Minek kell hülyeségeket kérdezni? Nem, van, aki biztos azt szereti, ha undorodnak tőle, és közlik vele együttlét előtt, hogy milyen gusztustalan a nemi szerve és műttesse meg! :D
2017. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1. Nem így értettem,csak olvasni sokszor ilyeneket: "mindegy ha szeretem..." meg "inkább a babapuncit szereti a párom,de elfogadta hogy nekem ilyen" "nem mertem megkérdezni tőle vajon tetszik-e neki" stb....ezért érdekel,hogy van-e olyan lány aki ez alapján (is) válogat,hogy ez is lehet egy feltétel ?
2017. máj. 11. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nagyon fontos. Ha olyan mint egy rossz homokos és nem tetszik neki, akkor keressen másik π-nát. Nem volt rossz élményem.

22/L

2017. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekem csak egy partnerem volt/van, de nagyon sokáig gátlásos voltam emiatt. Igy igazából nem várom el, hogy rajongjon erte, en is tudom, hogy nem egy esztétikus látvány. De soha nem kritizálta, es ettől az önbizalmam is megnott, megtanultam elfogadni. :) De sosem kérdeztem, hogy mi a konkret velemenye. Tudom, hogy szeret, es mindent ami hozzám tartozik. Igy felesleges lenne ezt az egy dolgot kiragadnom, főleg, hogy nekem is kellemetlen lenne erről beszélni.
2017. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a saláta punci igenis esztétikus látvány!
2017. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan! Szerintem is esztétikus!
2017. máj. 12. 06:24
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ha nem tetszik neki, gondolom nekifutásból elküld a k.va anyámba, szóval :D

szexkaland kizárva, kapcsolatban meg ha ez a legnagyobb baja velem, na akkor én rakom lapátra az ilyet.

gondolom, volt. nem tudom.

23L

2017. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 quadrant válasza:
Nekem volt szerencsém egy ilyen puncival megáldott lányhoz, de sajnos csak alkalmi kapcsolat volt, pár alkalommal. Nagyon imádtam nyalni! Szerintem ez vonzó dolog, és nem szégyelni kell, hanem büszkének lenni rá hogy hogy Nekei olyan van!
2017. máj. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem igy kezdjük az ismerkedést, hogy azonnal hangoztatjuk mi van a lábunk között, de nyilván az ismerkedési szakaszban valahogy felé kell terelni a szót hogy kinyilvánuljon szereti-e az olyant. Mert mégse ott derüljön ki az első aktusnál hogy ő bizony nem kedveli és ennek valamiféle megalázó kifejlete legyen az nagyon nem tenne jót az önértékelésünknek.

Ez olyan dolog mint a cici van akinek épp csak van és van akinek hatalmasat adott a genetika, persze sokkal könnyebb helyzetben van ez a terület mert nyilvánvalóan messziről is látszik kinek mekkora, ami a bugyiban van pedig csak már intim helyzeteben derül ki, vagy ha netán épp nudista strandon történt az ismerkedés akkor nyilván már táthatta a férfi :)

53/N

2022. ápr. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!