Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak a pasinál az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak a pasinál az a fontos szempont hogy legyen magas, izmos és nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
Én magas vagyok és izmos de csak 14-15 cm hosszú a péniszem.
2016. márc. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Fiú bmeg tanulj olvasni az megfelel nekik!!!
2016. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az fontos, hogy nálam magasabb legyen (175+), az izom nálam több legyen (nem nehéz, a pénisz nem számít.
2016. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam legyen magasabb (én 163cm vagyok); nem kell bodybuildernek lenni, csak érezzem, hogy erősebb nálam; pénisz meg kb 12-18 között.:)
2016. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlag magasság 178 cm

Penisz 16-17


Igen nőknek ez a ket dolog nagyon is szamit


Izomzat az nem szamit

2016. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, ha valaki csak alkalmi partnert keres!


Egyébként pedig általános kívánság, hogy a srác legyen legalább ugyanolyan magas, nem baj ha nem túl cingár vagy nem túl terebélyes, de nem kell kigyúrt vasembernek lennie, viszont mindenképpen legyen ápolt! Hogy mekkora szerszámmal jár, az részletkérdés, a lényeg, hogy tudjon vele mit kezdeni.

De legalább ilyen fontos, hogy megbízható, talpraesett és kellően határozott legyen, és figyeljen a partnerére.

Ezek alapvetően nem magas elvárások - persze lehetnek extra igények is...

2016. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!