Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már bombanővel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már bombanővel? Mennyivel volt másabb az ágyban, mint a többi partneretek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Voltam. A mást pedig nem kell fokozni.
2017. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát...esztétikailag szebb látvány. És persze ez hozzátesz az élvezethez, jobban felizgat egy gyönyörű kerek popsi, formás mellek, sima és szép bőr stb. Viszont a teljesítményt nézve az ő részéről nem volt különbség egy úgymond átlagosabb csajhoz képest. Nem szopott jobban meg ilyesmi.
2017. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az átlagosak jobban dugtak.
2017. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Igen, voltam. Fél évig éltünk együtt.

Az ágyban is bombanő volt. Mindent tudott, szeretett adni is. Hamar nedvesedett, velem együtt tudott elélvezni.

Csodás volt. Nem ezért lett vége. :(

2017. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Voltam különösen szép nővel és valóban mennyei érzés volt a testét megízlelni, de amúgy csak "várta" a kényeztetést, ő maga nem adott önmaga átengedésén túl.
2017. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Fadarab volt.

Azt hitte hogy a külső megjelenése bőven elég úgy egyáltalán a kapcsolatban és a szexben is.

Gyakorlatilag letolta a nadrágját, pucsított és várta, hogy megdugjam. Nulla előjáték, nulla felizgatás, semmi.

Az, hogy kinyaltam azt szerette, de semmi viszonzás, abban a hitben volt ha az orrom alá tolja a punciját én másodpercek alatt meredő farokkal akarom megkúrni.

Élvezni mondjuk nagyon tudott, de nála a szex abból állt, ha megkívánta levetkőzött és a meztelen látványától nekem szinte parancsra kívánnom kellett a szexet és fel kellett izguljak a puszta látványától.

Jó csaj ide vagy oda, de ez nem így megy. Ő megszokta, hogy sokan csorgatják utána a nyálukat és sosem fejlődött ki normális szexuális kultúrája. És még ő volt megsértődve, ha elvártam, hogy foglalkozzon velem.

Lovagolni mondjuk jól lovagolt és szerencsémre szerette is, de itt véget is ér a pozitívumok listája.

2017. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Volt már szerencsém egyszer-kétszer nagyon fullos nőkkel kefélni.

Amikor levetkőzik, akkor jobban felizgat a látvány, de igazából az aktusban nincs semmi különbség.

2017. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kinek mi azátlag ,de attol meg valakinek mas a bomba ember,lehet beked bomba masnak ronda
2017. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te nem ismersz ugy hogy ne velemenyezz a irasonat sem
2017. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!