Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők írjátok le a pontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők írjátok le a pontos menetét annak hogy hogyan kell kinyalni őket, hogy a csúcsra jussanak és indokolják meg hogy miért jobb ez mintha ütvefúró módjára szétkefélik őket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés kell egy nyelv, ha ez meg van, akkor még , mindig kell a dologhoz egy p...ina is! Ha ez a kettő megvan és a hold is pont megfelelően áll, akkor kezdődhet a mutatvány. Vedd elő a nyelved bontsd ki a p...inát is a csomagolásból. Öblítsd ki a szádat és kellőképpen győződj meg róla, hogy a p...ina is megfelelően ápolt.
2017. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Miért?Te talán nem szereted ha leszopn@k?

A nők többsége szex alatt nem tud elmenni,nyalásnál majdnem mindegyikünknek sikerül orgazmust okozni.

2017. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Miért jobb?

Lesz.opnak vagy farba túrnak, melyikre voksolsz? Melyiket élveznéd jobban?

2017. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Izgasd a csiklóját. Remélem tudod hol van :) De legegyszerűbb ha megkérdezed, hogy hogyan szereti ha izgatják, mert mindenkinek más a jó.


Pl nekem van, hogy a lassú mozdulatok esnek jól akár magamnak csinálom, akár a párom csinálja. Máskor meg azt szeretem ha én is mozoghatok, ha rá tolhatom magam a párom nyelvére, vagy kezére, esetleg ő ne is mozgassa a kezét, hanem csak én dörgölözöm.


Van amikor jól esik ha nyalás közben bedugja egy két ujját ide oda, van amikor nem elég egy ujja, és vibrátort kérek, miközben ő nyal, vagy kézzel izgat. Van hogy úgy esik jól, ha közben finoman markolássza, feszegeti közben a szemérem ajkaimat... Szóval ahány nő annyi ízlés és vágy e téren, de azok is változhatnak mert nem robotok vagyunk, hanem emberek, és nagyon sok minden befolyásol.


De előfordul, hogy kifejezetten idegesít ha nyalni akar, olyankor abba hagyja és vagy szeretkezünk, vagy az általad említett formában vezetjük le a feszkót.

2017. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!