Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan, honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan, honnan tudnék olyan lányt találni, aki szereti az análszexet? (prostik kizárva)

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőm nem igazán kedveli és kellemetlennek tartja a dolgot, sokszor a méretre hivatkozva (18cm-el nem gondolnám, hogy ez probléma lenne). Főleg úgy, hogy voltak kapcsolataim, ahol remekül működött és volt olyan partnerem, aki nagyon élvezte, reggel-este csináltuk, imádtam. Sportolóként voltam sportoló lánnyal is, na ott még jobban ment a popsitéma, mert nagyon intenzív volt a kémia. Ez most rendkívül hiányzik, szeretem a páromat, de már nem bírom az anál nélkül. Van esetleg tippetek? Komolyan kérdezem. 37/F

2017. máj. 13. 01:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Sajna en is igy vagyok vele szintén a volt barátnőmmel volt popsi is és most hiányzik!

De a legtöbb nőnél az anál kizárt!

2017. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem popsiba, van amikor kifejezetten kívánom is.
2017. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ja persze nem a te seggedbe dugják a 18 centist. Miért nem fogadod el hogy nem mindenkinek jön be.? Szakíts azt keress olyat akinek bejönn de az anál miat ne csald meg. Legyen gerinced
2017. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Azért 18 cm-es elég sok pasinak van, (vagy csak én voltam mindig szerencsés) és még nem az extrém nagy. Szerintem a Te korosztályodban már kevés aki ettől ódzkodik, vagy keress idősebb nőt. A barátnődet ha szereted, szerelmes Vagy belé és még van kémia próbált finoman rávezetni, lehet pár alkalom után élvezni fogja. Legyél türelmes vele. Azonban ha nagyon nincs benne akkor vagy szerető vagy a legtisztességesebb ha elhagyod. Úgy gondolom, tapasztalom ha a szexben nincs összhang akkor előbb-utóbb rámegy a lelki kapcsolat is. Ennyi idősen nem élheted le úgy az életed, hogy amire igényed van soha többet nem fogod megkapni. Még lehet élsz 50 évet. Az mondjuk fura, hogy hogyan lehet komoly kapcsolta ilyen eltérő igényekkel? Mikor az ember elkezd ismerkedni alap, hogy megbeszélje az alapvető szexuális igényeket és csak úgy kezdünk el járni. Sőt én szeretem még az első szex előtt megbeszélni, és ha nagyon eltérés van a megbeszélésben, akkor nyilván elköszönünk egymástól. Ok, megértem, hogy sokaknál előbb van szex,mint beszélgetés, de hát kinek mi az értékrendje, de akkor is az első szexnél, másodiknál úgy is megbeszélik az igényeket. Mindegy nem is ez a lényeg most, csak én nem tudom elképzelni,hogyan lehet eljutni kapcsolatig eltérő igényekkel.
2017. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Remélem sehol!! Legyen benned annyi gerinc ,hogy előtte szakítasz a nőddel!!
2017. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
@4: Szeretem a barátnőmet nagyon is és bizony működik a kémia vele (majdnem) minden téren, csak ezt az egy dolgot leszámítva. Teljesen rendben van a szexuális életünk, libidó stimmel, de nekem akkor is hiányzik az anál. Szakítás nem játszik, mert rendkívül szoros a lelki és érzelmi kötődés, nekem mégis kellene ez a 'kis' plusz. Már a legelején felmerültek ezek a kérdések, azonban annyira jó vele minden más, hogy belementem a kapcsolatba. Mostanában viszont felerősödött bennem a vágy a popsira és nála ez nem pálya. Szeretőm volt régebben, de az meg azért veszélyes, mert egy idő után mindig többet akarnak, szerelmesek lesznek. Szóval 22-es csapdája...
2017. máj. 14. 03:37
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha annyira különleges a barátnőd a számodra, és valóban úgy szereted, ahogy mondod, akkor hogy a fenébe nem vagy képes még ennyiről sem lemondani miatta? Átvernéd, elárulnád csak azért, mert nem kaphatod meg a seggét? Manapság tényleg ezt nevezik szerelemnek és boldog párkapcsolatnak?

Nagyon remélem, hogy nem minden pasi olyan, mint a kérdező, mert akkor inkább áttérek a nőkre.

2017. máj. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bazki, az, hogy tudatlan tinilányok nem tudják, mi az, amikor "működik a kémia", még elnézhető. De egy 37 éves meglett férfiember tudja már, hogy mit beszél!
2017. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Gerinctelen fér.eg vagy!!

Remélem.lebuksz és összeszedsz valamait a másik nőtől.... nem undorodsz magadtól?

Te mit szólnál ,ha a bnőd is megcsalna ,mert nem.jól nyalod mondjuk?? Tetszene??! Remélem megteszi. Hányinger...

2017. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Normális nő nem enged meg ilyen szexet!!! Neked is csak a szexre kell a barátnőd, nem másra. Jobb lenne, ha a lány erre magától rájönne, és otthagyna téged.
2017. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!