Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha régóta kedves és figyelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régóta kedves és figyelmes velem egy pasi, akkor valószínű, hogy szex közben is az lesz, és nem csak egy darab húsnak tekint majd?

Figyelt kérdés

25 éves létemre a pasik terén elég tapasztalatlan vagyok. Eddig csak egy kapcsolatom volt, ami 9 évig tartott, és most hogy vége lett teljesen kezdőnek érzem magam.

Van egy ismerősöm, akivel évek óta jó viszonyba vagyok, de soha eszünkbe se jutott, hogy akarjunk egymástól valamit. Ő mondta, hogy jó nőnek tart, de ebbe még nincs semmi. Viszont ő házas, gyereke van. Nekem is volt pasim.

Csak aztán az én kapcsolatom véget ért, most ő is válik, és valahogy közelebb kerültünk egymáshoz. Csókolóztunk párszor, többször haza hozott kocsival, és feljött hozzám, de teljesen úri ember volt. Történt ez-az, és eléggé felizgultunk egymásra, viszont minden alkalommal leállt, amikor megkértem rá.

Mindketten egy hosszú kapcsolaton vagyunk túl, szóval nem akarunk össze jönni, csak fel vagyunk izgulva egymásra.

Nem tudom milyen lenne ha lefeküdnénk. Félek, hogy mivel nem szerelmes belém, csak egy darab húsnak tekintene, utána meg még a kapcsolatunk is megromlana.

Vagy ha eddig ilyen figyelmes volt velem, akkor valószínű, hogy szex közben is az lesz?

25N (43F)


2017. máj. 13. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy normális ember figyelni fog a kéréseidre, főleg, ha jóban is vagy vele régóta. Ettől függetlenül lehetséges, hogy őt pont az izgatja fel, ha úgy dughat meg egy nőt, mint egy rossz k_rvát. Ezt csak tőle fogod megtudni.
2017. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért meglátszik a gondolkodásán, hogy akár az apád is lehetne...de ez most mondjuk mellékes.

Ha letámadt volna, akkor most az lenne itt a kérdésed. Ezzel a fordított pszichológiával okos dolgot csinált. :D


Ha csak a fő kérdésedre koncentrálunk, akkor igen, lehetséges. De mi erre ugyebár nem tudunk neked konkrét választ adni. Bármi lehet. :)

2017. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én valahogy ezt nem értem. Többször felmegy hozzád, felizgultok egymásra, aztán bevillan, hogy jajj jajj mi tartós kapcsolaton vagyunk túl. Feljárhat hozzád, fel is izgulhat, aztán megállj, mert mi lesz ha... nem is tudjuk mikor. Szerintem inkább az van, hogy félsz az újtól, mert a korábbi partnertől megszoktál valamit éveken át és akkor most vajon milyen lesz az új. Maga a kérdésed is ezt tükrözi.


Aki szerelmes az is lehet rossz az ágyban, meg lehet szuper az is aki nem, persze jobb ha egybe esik a kettő nyilván :)


Gondolom 45 évesen nem pont veled akarja lefolytatni a Rocco újratöltve című filmet, de lehet tévedek, meglehet hogy valami extra gusztustalan dologra gerjed, erre nem gondoltál még?

2017. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szex közben lehet figyelmes, és hacsak nem egy hazudozó szemétlád@ akkor szex után se fog egy darab húsnak tekinteni. Amúgy a legtöbb érett értelmes férfi nem tekinti "hús"-nak a nőket, még akkor sem hacsak a testük kell nekik. Ugyanis tisztelni fog mint embert és mint nőt és jóérzéssel fog gondolni rád, ha értelmes érett és értékes ember. Az hogy mit akar majd utána tőled az ettől nem függ annyira mint azt sokan gondolnák. Mondjuk a realitás talaján maradva ha én 43 lennék akkor totálisan király lenne egy 25 éves csaj párnak. Viszont ha nem működne minden akkor lehet hogy nem akarnék vele kapcsolatot mert a korkülönbség miatt eltérő lehet az életritmus, de nem feltétlen.

Szerintem a kapcsolatotokat a vonzalom tartja fent. Ezen mit sajnálnál ha megromlana? Ezek szerint ez nem barátság. Nem veszítenél el egy barátot, csak egy pasit aki akar téged, így vagy úgy. 9 év a semmire. Fiatal vagy még tapasztalj és élj meg dolgokat. Vele, másokkal stb. És kevesebbet aggodalmaskodj! :)

2017. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azt gondolom, hogy fontos neked a kapcsolatotok. Lehet, hogy te már most többet érzel iránta. Ha többet is akarsz tőle, ne siess, hagyd, hogy alakuljanak köztetek a dolgok.

A kapcsolatotok már nem lesz a régi, ha mégis megtörténik.

Attól, hogy most kedves, figyelmes, nem biztos, hogy szex közben is az lesz! Bár szerintem az jó, hogy 43 éves. Ha lefekszel vele, tuti nem fogsz csalódni benne!

2017. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, én ugyan ilyen helyzetben vagyok PONT, mint te.

Viszont én le is feküdtem vele.. Nagyon figyelt rám tényleg, isteni volt... és egyáltalán nem változott meg közben, sőt erősem lett a kötődésünk. Nem bántam meg egy pillanatig sem. Még van, hogy felmerül bennem, hogy egy pótlék vagyok, meg friss husi, de elhessegetem a gondolatot... Valószínű, hogy nem velem akarja leélni az életét, de azt sem bánom, jól érzem magam vele. Ő sem szerelmes, de azt mindketten tudjuk, hogy ez több, mint egy sima szex.

Ha van kedved, beszélgethetünk. :)

2017. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy ismerted meg? Mióta tart?
2017. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!