Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Égő érzés szex közben azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égő érzés szex közben azért van mert túl mélyen hatolt be?

Figyelt kérdés

Szüzességem elvesztése közben az alap fájdalom mellett ott volt valami égető érzés is és valami olyasmi volt itt egy kérdésnél hogy azért mert túl mélyen hatol be vagy mi.

Azóta csak egyszer csináltuk (távkapcsolat...), de akkor meg csak azt éreztem hogy éget. Legközelebb használunk síkosítót mondjuk.De nem állok le amíg istennő leszek neki az ágyban. :-D

köszi a válaszokat.



2017. máj. 14. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Távkapcsolatban marhaság szexelni. A nő érző lélek, neki az ágyban nem elég, hogy VALAKI ott van. Olyan kell, aki el tudja venni az eszét.
2017. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Drága vagy, de nem ez volt a kérdés. :) Távkapcsolatban élek évek óta és szeretem a barátomat, ez a srác az életem :D szóval ne személyeskedjünk, a kapcsolatom rendben van és vele szexelek mert őt szeretem...és ő az aki "el tudja venni az eszem". Nem értem a választ és azt sem hogy mire vonatkozott de lehet ez az én saram :)

Legyen inkább a kérdésem a fókuszban.

Azért köszi tényleg :)

2017. máj. 14. 15:47
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és az hogy a fájdalmat éreztem, nem jelenti azt hogy nem maradt meg egy fantasztikusan szép, életre szóló emlékként. :)
2017. máj. 14. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Égő fájdalmas érzés lehetett attól,hogy nem tágultál ki rendesen,túlságosan kitöltött párod . nem voltál eléggé felizgulva , nem voltál elég nedves .
2017. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyulladas vagy gomba is lehet
2017. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Vagy nem voltál elég nedves, vagy valamilyen fertőzésed van, érdemes lenne megnézetni.
2017. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább a nedvesedésben látom a hibát, lehet hogy nem voltál eléggé felizgulva, az okoz ilyenkor égető érzést, mivel a hüvelyed falát -elegendő nedvesség hiányában - "dörzsöli" a pénisz. Megoldás : több, hosszabb előjáték/síkosító.
2017. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tul melyre hatol be, akkor a mehszajad faj, azt nem igen lehet osszekeverni semmivel, pontosan erzi az ember, hogy hol es mi faj

Az nem okoz ego erzest

2017. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!