Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretik a sok szexet? Nem esik jol nekik? Mindig romantikára es szerelemre vágynak? Ha a fiú mondja hogy kanos akkor azt mondja hogy csak a szexre gondol?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők szeretik a szexet, a sok szexet is. A probléma ott van, hogy amikor a nők nem élvezik a szexet, akkor egy idő után meg is unják, és már nem akarják csinálni. Szóval ki kéne elégíteni a csajt, és akkor lehet, hogy többször akarna lefeküdni veled.
2017. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts,valaki szereti.
2017. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben szeretik.
2017. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő partnerrel igénylik a nők is a sok szexet. Csak jól kell csinálni, és máris jobb a helyzet. :)
2017. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha a szex nem dugas hanem megvan a korites hozza akkor szeretjuk !

De ha nem elvezzuk akkor miert szexelnenk?


Ha teszem azt soha nem tudnal elevezni szex vegen akkor te is elunnad es megutalnad !

2017. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek a többiekkel. Engem meg is lepett a kérdés. Nem volt még olyan partnerem, akivel, ha ráértünk, akkor ne akart volna szinte egész nap szexelni és sokszor kezdeményezték ők. 27/F
2017. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után fáj ezért nem szeretem a sok szexet. Napi 3 mint a kávé de nem több
2017. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a sok szexet, de csak szerelemből a párommal.

33 N

2017. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azért, mert engem idegesített vele a párom, amíg volt. kicsi igényem van, sőt szinte semennyi. és engem fárasztott, hogy állandóan "túl kell lennem rajta", muszájból kellett csinálni mindig. addig cseszegetett, míg be nem adtam a derekam, persze közben simán néztem az órát, vártam mikor lesz vége. romantika, szerelem szép dolgok, csak idegesítő ha máshogy nem tud hozzámérni, csak úgy, mint egy szextárgyhoz. fárasztó volt, hogy minden ölelésből este muszáj szexnek lennie. nem mertem már hozzáérni az exhez, mert nem akartam szexelni. ő meg hát persze erőltette. a kanosságotok szerintem szimplán gyerekes viselkedés, cinkes, ha nem tudtok rajta uralkodni. .


de persze nem minden nő gondolja így, reméljük.

2017. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne mondja, hogy kanos, így ezekkel a szavakkal.
2017. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!