Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan nők akik...

Vannak még olyan nők akik nagyon jól néznek ki, nem a bulizás a és a pénzszórás a hobbyjuk, hanem szerelemre, romantikára vágynak, normál értékrenddel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 08:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Van. :)
2014. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok-kivétel az eleje-nem nézek ki jól.
2014. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hol van?
2014. okt. 29. 08:29
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

Biztosan vannak, sokféle ember van, úgy ahogy a férfiak, a nők sem egyformák. :)


Amúgy én is ilyen vagyok, annyi kivétellel hogy nem tartom full extrás csajnak magam, csak átlagosnak... :D

2014. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
"szerelemre, romantikára vágynak, normál értékrenddel". Magyarul a párjuk pénzét akarják szórni :D Amúgy olyan nő nincs, amilyet írtál.
2014. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
5# már bocsánat, de nem kellene általánosítani! Most attól hogy valaki nem a kérdező által felsorolt hobbik szerint él, már akkor élősködő, csak azért, mert együtt él valakiel? Miért gondolod úgy, hogy nem élhet egy nő önálló értékrenddel, felesleges pénzszórás nélkül? Biztosan sokan vagyunk olyan nők, akik nem két kézzel szórjuk a pénzt, és nem is élősködünk a párunkon...
2014. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%
Nincsenek ilyen nők, mert minden fiatal csajnál alap, hogy bulizni járkál majdnem minden héten, vagy kocsmákba... Na, én nekem többek közt ezért nincs barátnőm! Komolytalanok a lányok, és kinézik azt, aki nem issza magát részegre, nem bulizik, nincs pénze...
2014. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
A tegnap esti tüntetésen is több csajt lehetett látni, akiknél ott volt a sörös doboz... Már nem azért, de ilyenek ne kritizálják már a rendszert...
2014. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Neked ezek szerint túl sok jó tapasztalatod nincs a nőkkel. Mint írtam, van ilyen nő is, úgy ahogy pl én is itt vagyok. Nem élek egyedül, ugyanúgy beleteszem a magam részét a kasszába, nem járok bulizni, nem is jártam sosem, nem iszom, dohányozni sem dohányzom, normálisan élek, mint bárki más, és mellesleg nem tartatom el magam a párommal! Plusz rondának sem mondhatom magam, szimpla átlagos csaj vagyok! És még azt sem mondhatom magamról hogy öreg lennék, tehát azt hiszem a 24 évemmel beleférek a fiatal korosztályba. Persze vannak olyanok is akikre gondolsz, de nem egyforma minden nő! Furamód én ismerek sok olyat, aki nem tartozik abba a kategóriába bele, sőt, olyat is, akin a pasi élősködik! Akkor miről is beszélünk?
2014. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

"Neked ezek szerint túl sok jó tapasztalatod nincs a nőkkel."


Eltaláltad...

2014. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!