Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a fiatal lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal lányok, akik prostiként tevékenykednek, nem vágyhatnak szerelemre, párkapcsolatra, családra?

Figyelt kérdés
Nem félnek attól, hogy így esélyük sincs egy boldog életre? Egyáltalán, miért megy egy fiatal, egészséges, szép nő prostinak?

2017. febr. 1. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sokuk egyetemet szponzorálja meg ezzel. Szerintem amúgy nagyon naivak, mert azt látják, hogy 1 hónap alatt hatszorosát keresik, mint egy normális munkahelyen. Abba nem gondolnak bele, hogy a puncijukon nem lesz újraindítás, és abba, hogy ez alap kizáró ok lesz egy normális férfinek. Ha meg később derül ki, az se jobb. Szóval szerintem is elcseszik az életüket azért,hogy 2-3 évig pompa legyen meg csillogás.
2017. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pénzért
2017. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy prostinak is lehet párkapcsolata és lehet szerelmes. Nekik az csak munka, az mellett ugyan úgy megvan legtöbbnek a magánélete. Ledolgozza a munkaidejét, aztán éli a civil életét.
2017. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vágynak a szerelemre, boldog párkapcsolatra, házasságra, gyerekekre mint bárki más.
2017. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb prosti kapcsolatban is él, a stricijével, akibe szerelmes, és tűri, hogy elvegye a pénze nagy részét, és idegen férfiak alá küldje.

Minden prosti úgy tervezi, hogy még egy-két évig csinálja, aztán visszavonul, és tisztes családanya lesz, de ez ezerból ha egynek sikerül. A legtöbb a pályaudvari restiben végzi, fogatlanul, egy kisfröccsért ajánlgatja, hogy leszop.

2017. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem féltem. Ki tudtam keveredni belőle, és boldog párkapcsolatban élek :)23 L
2017. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ők is emberek, tehát ezek a szükségleteik megvannak. Lehet anyagi helyzet miatt lesznek prostik, esetleg a lelki problémák miatt.
2017. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!