Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz ha 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha 18 éves létemre a 15-20 évvel idősebb hölgyek jönnek be?

Figyelt kérdés

Az a nagy bajom, hogy a fantáziámat csak a 30 év feletti nők mozgatják meg... egyszerűen bármit próbálok tenni ez ellen nem megy, nem tudom legyőzni a dolgot.

Mit tudok tenni ebben az esetben? Csak mert arra ugyebár nulla az esélyem, hogy egy ennyivel idősebb partnert találjak magamnak.



2017. máj. 15. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ja én is vagyok mint te. Bár csaj vagyok.

Engem is csak a 15-20 évvel idősebb pasik izgatnak. Ez van, nincs mit tenni. Fogadd el!

2017. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát de nem tudom elfogadni az a baj. Mivel egy 30 éves nőnek nem kell egy 18 éves srác és így soha nem lesz olyan partnerem, akire tényleg szenvedéllyel tudok nézni.
2017. máj. 15. 22:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Valóban kevés az esélyed. Nekem nagyon bejönnek a 30as 40es nők, de én 26 vagyok.
2017. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na hát látod. Még neked is kevés esélyed van, pedig Te 8 évvel idősebb vagy nálam.
2017. máj. 15. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:
És azt te honnan tudod hogy nekem mennyi esélyem van? Én masszíroztam férjes 40es asszonyt, ha akartam volna a segget is megfoghatram volna. Miről beszélsz:D
2017. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
azert nem akkora kihivas 1 milfet talalni
2017. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz. Annyit tudsz tenni, hogy szerzel magadnak, aztán meglátod tényleg annyira jó-e. Nekem volt már több jóval fiatalabb partnerem. 30+N
2017. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne semmi esélye? Ugyanannyi esély van felszedni egy MILFet, mint egy 18 évest. Sokan túlspilázák ezt a MILF témát és elérhetetlen kincsnek állítják be őket. Ha elmúltál 18 éves lesz*rják, hogy hány éves vagy. Dugni akar veled akkor úgyse a korodat fogja nézni.
2017. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy melyik nő vágyik ennyivel fiatalabb srácra, bár nyilván társadalmilag ez kevésbé elfogadott, mint fordított felállásban, hogy a férfi ennyivel idősebb. Így a hölgy lehet kevésbé merné bevállalni a komoly kapcsolatot egy ennyivel fiatalabb férfival. Bár engem igazából nem zavar, mindenkinek szíve joga úgy, és azt csinálni, amit szeretne.
2017. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet bőven találni, 26 évesen meg pláne, ha nem jön össze nem a koroddal van gond.
2017. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!