Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg olyan jók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg olyan jók a radarjaik a másik lelkivilágának megfigyelésére vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert jómagam szerintem vagy ennek a cáfolata vagy pedig tele vagyok kegyes hazugságokkal.

Szóval: Amikor beszélgetek lányokkal, nőkkel, akkor az ő véleményük szerint kedves, szeretnivaló és közvetlen vagyok. Csodálkoznak is, hogy miért nincs senkim.

Eközben belül totál gyászos hangulatban vagyok, mivel szinte mindig ez ment egész életemben. De nagyon ritkán mutatom meg a valódi arcomat másnak, olyankor viszont nagyon. A tipikus reakciók ilyenkor a tágra nyílt szemek, leesett áll, stb... És persze az, hogy ezt sosem gondolták volna rólam.

A kérdést azért is tettem fel, mert itt a GyK-n sokan írják a magukba fordulóknak, hogy legyenek pozitívak, mert ezt megérzik a lányok. Akkor most az én esetemben is megérzik és kegyesen hazudnak és színészkednek vagy mese az egész a kifinomult érzékekről?



2013. aug. 9. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem legenda.Hanem mítosz
2013. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ühüm:D A ragadarok mindig jól működnek:D
2013. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez nem az emberek nemétől függ, hanem egyéni adottságok kérdése. Valakinek erősebb ez a képessége, valakinek gyengébb.

2013. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A, igen amit az utolsó mondott, urvára nem nemtől függ, a lányok nem valami szuper gondolat olvasók


Én már találkoztam több F-el aki kapásból levágja ha loser/gyászos stb vagy belül, de ez azért nem olyan nagy szám ám,, N/L is lehet, nem nemtől függ!

2013. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon működik a dolog, meg ismerek még 1-2 lányt, akkor is sokat mondok, akik ilyenek, a többiek nem.
2013. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!