Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok menzesz alatt is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok menzesz alatt is együttlenni úgy? Az miért lehet ha egy pasi akkor nem akarja?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

van aki gusztustalannak tartja a menzeszt és nem csinálja ha meg van, mind2 nemből van ilyen


24F

2017. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsére nálunk férjem sem akarja akkor mert szerintünk gusztustalan :)

Mázli,hogy egy a véleményünk .

Nem mindenkinek jön be a vámpír szex .

2017. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ax exmmel rendszeresen csináltuk "akkor is", bár első két nap nem, mert akkor még fájt kicsit a pocija, de utánna 4-5 napig minden nap, volt hogy többször is. Sokkal jobban élvezte olyankor és engem mint fiút nem zavart a vér jelenléte, sőt, hatalmasakat szeretkeztünk.
2017. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi már csináltuk ez alatt, de macerás a piszkolás miatt.

Ilyenkor általában zuhany alatt.


Ez akkor működik, ha a párod kívánja és az esetek többségében nem kívánja ilyenkor.

2017. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Párom mottója: "Jó katona vérben is harcol!" Ha úgy alakul akkor is csináljuk,de persze nem mindig.
2017. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Én vállalom: azokon a napokon nincs punciba...
2017. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik drogériában lehet kapni ilyen kis szivacsot, amit fel kell helyezni a hüvelybe aktus előtt. Párom sem akart azokon a napokon összebújni, de mióta rátaláltunk erre a megoldásra, megoldódott a probléma. Nem lehet érezni, nem szivárog, kicsit nehéz együttlét után eltávolítani, de nem lehetetlen :)

Szval mi így oldjuk meg. :)

2017. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Melyik drogériában es pontosan mi a neve milyen termek? Dm ben rossmannban most voltam nem lattam
2017. máj. 18. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán volt rá példa, a nők általában olyankor érzékenyebbek, és jobban is élvezik ;) 26F
2017. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dm-ben lehet kapni, 3db 1200 ft. Ha rámírsz, leírom a nevét pontosan. :)
2017. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!