Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire igaz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz a szexualitásra, hogy olyanná válik a partnered, mint amilyen te magad vagy? Kort, nemet is légyszi.

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

bárcsak igaz lenne :D

de lehet én fogtam csak ki 2 önző csajt...

én odaadó voltam, de egy idő után csak elvárásokkal találkoztam szembe, hogy elvárnak dolgokat, de viszonozni nem akarták

így ezzel nem értek egyet, legalábbis nem minden esetben igaz

és több ismerősömtől is hasonló tapasztalatokat hallok, hogy annyira nem változik annyira a partner képére a másik

szüzeknél van, hogy a másik tapasztalatai alapján sokat változik a másik

de nekem pl 2. exem szűz volt és elég önző :D


24F

2017. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ennek semmi igazságalapja nincs a mi esetünkben.


Nő.

44 év.

2017. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez tok igaz!

Amikor megismerkedtem a parommal 15 eve O szinte mindeg a szexen torte a fejet ea allamdoan egyutt akart lenni Velem, de En ferfi letemre nem igenylem a szexet es idovel hozzam idomult, es szerencsere mar neki sem hianyzik igy jo ha kethavonta egyszer eleg produkalni Magam, de azt is ugy varom mint a havit a nok..


F

2017. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42 bocs ez lemaradt.
2017. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: sajnálom a feleséged (?) Gondolom beletörődött az évek során,hogy egy fatökűvel van együtt. Vagy az is lehet,hogy van neki más,aki kielégíti a szexuális igényeit.
2017. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valamennyire igaz, de inkább az, hogy egymásra hangolódtok. párom nagyon sokat változott, de én is alakultam az ő igényeihez megfelelően. most már nagyon jól össze vagyunk szokva és nem hiszem, hogy másokkal olyan jól éreznénk magunkat mint egymással, mert azok a trükkök amik most beválnak, ott haszontalanok lennének.
2017. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nálam 6#- os nyert...de mindenkié hasznos volt.
2017. máj. 18. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyertem!!!! :)
2017. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semennyire nem igaz Ha igaz lenne akkor nem lenne gondom a nemi életünkkel.
2017. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!