Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarok barátnőt mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok barátnőt mert szerintem minden nő plusz problémákat jelent. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Leszrom mit akarsz, nem is ismerlek.
2016. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj és légy valami jó tudós xD
2016. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Áhh, fizikai melós vagyok inkább, a szellemit utálom. Hivatásos sofőrnek készülök. 17/F
2016. szept. 30. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj kamionosnak, csináld nagyba, jól keres:D és sok kamionosnak tönkre is megy eközben a házassága, persze nem mindnek, de így megteheted :D
2016. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak én a fiukkal:D most 100%ban a sulira akarok koncentralni,nem kell senki hogy elvegye a figyelmem meg az idomet. 15L
2016. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz! :D
2016. szept. 30. 19:00
 7/11 anonim válasza:
Lehet, hogy most így gondolod, de később változhat a véleményed. Tudod, az a baj a fiatal korosztállyal,mind a két nemmel, hogy a legtöbben a menő, hú de nagyon jól kinézős fiúkat, lányokat tartják előnyben.Ezzel csupán annyi a probléma hogy az ilyenfajta embereknek fogalmuk sincsen a hűségről, az odaadásról, és igazából magáról a szerelemről sem.Egy plázari***-tól nem várhatod el hogy szeressen, úgy bánjon veled mint a barátjával,férjével, mert ő a pénzen, bulizáson meg a kefélésen kívül mást nem tud.Az ilyeneket teljesen el kell felejteni és kicsit más szemszögből figyelni a lányokat.Biztosan fogsz találni olyat előbb-utóbb magadnak, hogy érezni fogod, hogy na ő az igazi.Egyébként én 22 éves lány vagyok. 19 voltam amikor a párommal összeismerkedtem. Neki sem volt előttem senkije sem,mert ő is idegenkedett a lányoktól. De mikor rájött, hogy én nem vagyok olyan gusztustalanul alacsony értelmi szinten mint a legtöbb velem korú, egyre erősebb érzelmeket kezdett el felém táplálni. És mondta, hogy nem bánta meg egyáltalán, hogy belém szeretett, mert így lett teljes az élete. Mondta, hogy nagyon jó érzés mikor hazajön munkából és én itthon köszöntöm őt mosolyogva finomságokkal ( már másfél éve együtt lakunk), hogy este nem egyedül fekszik le, hanem itt vagyok mellette és megbeszéljük este kettesben a napi dolgokat hogy kivel mi történt. Segítjük egymást minden téren. Imádja ha meglepem valamivel, vagy megszeretgetem. Nagyon sokszor mondta már nekem, hogy nagyon örül annak, hogy megtalált magának, mert ha egyedül maradt volna ezeket az érzéseket soha nem tapasztalta volna meg. Na de persze ez az én részemről is így van, mert én is nagyon imádom, örülök hogy van nekem. Soha nem mondta nekem, hogy problémát jelentenék neki. Mindig megmondjuk egymásnak az őszinte érzelmeinket, nem hülyítjük soha egymást. Hát ez az én véleményem, történetem. Remélem elolvasod amit leírtam és esetleg elgondolkozol a dolgokon. Minden te rajtad áll. Ha egy nőre plusz problémaként akarsz tekinteni, akkor tekints úgy rá, de akkor egyedül leszel vagy éppen hazug "kapcsolatban". Ez csak rajtad áll. Remélem hogy legalább egy picit tudtam neked segíteni ezzel. Remélem megtalálod előbb vagy utóbb a boldogságodat te is.
2016. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Jól megfogalmaztad, tényleg értelmes vagy.


Hát, nekem az jelentené a legnagyobb örömöt ha annyi idős lennék mint te és nemzetközi kamionsofőrként dolgozhatnék!! :D

2016. okt. 3. 20:12
 9/11 anonim válasza:
Nagyon szívesen és én is köszönöm! :-) Eljön az az idő is :-D Sok sikert hozzá!
2016. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is sok sikert a céljaidhoz! :)
2016. okt. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!