Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha szerelmes vagyok bele, de nem merek vele összejönni, mert annyira parazok? 15/l

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez esetben tanulj meg írni.Segíteni fog.
2017. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tudunk mit csinálni. Vagy elhívod vagy nem. Sajnos nem tudunk neked ebben segíteni. Ha oda álsz elé megkérdezed, hogy elmegyünk-e moziba, az általában müködni szokott mert gyorsan letudod. Egyébként erre kell meditálni.
2017. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Összejöhetünk, nem foglak bántani...
2017. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, 2 lehetőség van, sőt 3.

1. Összeszeded a bátorságodat, megkérdezed, hogy akar-e veled valamit, és ő igent mond.


2. Összeszeded a bátorságodat, megkérdezed, hogy akar-e veled valamit, és ő nemet mond. Ekkor jól beégsz.


3. Meg se kérdezed, de aztán meg azon fogsz bánkódni, ráadásul nem tudod meg, hogy mit mondott volna, ha megkérdezed.

2017. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apró jelekben mutasd felé, hogy bejön neked és valahogy tudd meg, hogy neki is bejössz-e te. Ha igen, akkor merj kezdeményezni. 15/L
2017. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem mersz vele összejönni, mert parázol, akkor vagy

- nincs elég önbizalmad, mert nem vagy tisztába értékeiddel, adottságaiddal (ezen csak saját magad tudsz változtatni, hogy milyennek látod magad)

- túl sokra értékeled az illetőt magadhoz képest (szintén önértékelés kérdése)


Ha tetszik valaki és úgy érzed ő a tuti (megjegyzem: szerelem sötét verem, bele estem,benne vagyok, nem láthetok nem halhatok - Petőfi sándor), akkor nyomulhatsz (amitől parázol) vagy megismered, hogy ő mit szeret és távolról "véletlenszerűen" közelíted meg. Ez időigényes, de megéri, s láthatod, hogy nyitott-e feléd. Ehhez kell bátorság és leleményesség. S ha épp találkozol vele, tudnod kell uralkodnod mind a félelmeiden, mind az örömödön... de alapból mindig légy kedves, másokkal is.

Pl: ha ismered az ismerősét, s ha hárman együtt vagytok, s látja, hogy az ismerősödhöz is kedves, előzékeny vagy, akkor ezt ő is meg fogja jegyezni... s ez már alap lehet a következő találkozásnál.


Azt is kell látni, hogy van olyan villamos, ami után nem szabad futni:ha futsz és nem vesz fel, akkor nem szabad belerugni.


Szóval, összetett kérdés. Egyén függő. Érdemes a legjobb barátoddal/barátnőddel megvitatni a témát, ő máskép lát téged meg a nagy őt is.

Magam részéről: 10 éves koromtól kezdve leveleket írtam (akkor még nem volt net, mobil), majd 25 éves koromtól jött az e-mail, s 30-tól az sms. Aztán megházasodtam, s onnantól már erkölcsi és morális kérdés, hogy kibe és mennyire leszek szerelmes. Mert a szerelem kortól és házasságtól független, de a tett, amit kivált belőlünk, az egyéni érettség és elköteleződés kérdése. (de ez már a szerelem más oldala)

2017. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!