Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek izgi a szőrös punci?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek izgi a szőrös punci? Ami fazonra van vágva, vagy borostás, esetleg a szimpla dzsungel.

Figyelt kérdés
Engem mind vonz, egy szőrös punci sokkal jobban fel tud izgatni mint egy csupasz.
2017. máj. 19. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Izgi. Imádom :) Szeretem <3


Ilyen barátnőt keresek :) Aki természetes, szőrös! :)

2017. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Baratnomnek ilyen van ;) femnt szemeremdob rovidre vagva, alul pedig szedi (bikinivonal) 20f
2017. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyebkent nagyon is bejon igy :D /elozo voltam/
2017. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Pacsi. :D Ez a legjobb, imádom cirolgatni a pinaszőrt.
2017. máj. 19. 19:51
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 A szépen fazonravágott is nagyon jó. Szerencsés vagy te is.
2017. máj. 19. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkié ilyen természetes állapotban, és olyankor a legszexibb! Az már más kérdés, hogy a nők nagy részét ha megkéred arra, hogy ne borotválja le, azt fogja mondani, hogy "fúúúújjj, nem tudom elviselni ha szőr van rajtam, undorító" :/
2017. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Amúgy nem értem, hogy lehet ekkora szőr undora az embereknek. Előző barátnőmnél még nekem is szőrteleníteni kellett, ment minden a lábon és karon kívül. Utáltam.
2017. máj. 19. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a szőrös suna ösztönösen kellene tetsszen az embereknek, de ma már elég műanyag-világban élünk. Pedig ha rajzolsz négy görbevonalat, közé meg egy fekete háromszöget, minden férfinak felcsillan a szeme. De aztán eszükbe jut, hogy az nem elég mű, és hogy nem divatos... :D Engem simán le lehet venni a lábamról egy gondozott kertecskével :D
2017. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha látom, és nem jó a fogaim közül kiszedni a szőrt. Minimum nyírja rövidre.
2017. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem általában csupasz, de eddig még tetszett a pasiknak - legalább is kényeztették ott is eléggé, nem is kérték, hogy legyen szőrös.

Persze néha megvagyok, de akkor nem vagyok pasival.


Nyalásnál nem zavaró?


29N

2017. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!